آوای جنوب

اجتماع بزرگ عاشقان محمد رسول الله در بام نفت ایران/تقدیر نماینده ولی فقیه از مردم انقلابی گچساران+تصاویر

آوای جنوب

اجتماع بزرگ امت رسول الله به منظور محکوم کردن هنجارشکنی‌های اخیر در گچساران برگزار شد.

به گزارش آوای جنوب ، مردم  ولایت مدار گچساران بام نفت ایران با راهپیمایی از مسجد شهیدان تا میدان امام خمینی (ره)  بار دیگر وفاداری خود را به نظام وانقلاب اعلام و فتنه آشوب گران و اغتشاش گران در هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم، مساجد، پرچم جمهوری اسلامی و آسیب رساندن به اموال عمومی و ناامنی برای شهروندان را محکوم کردند.

در این مراسم روانبخش دیهیمی خوب، فرماندار گچساران اظهار کرد:
مردم گچساران ثابت کردند زمان شناس هستند و در این چند روز نشان دادند پای انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه شما صاحب انقلاب هستید و من تشکر میکنم از شما مردم ولایت مدار شهرستان گچساران، افزود: مردم گچساران در برهه های مختلف ثابت کردند دشمن شناس هستند.

فرماندار گچساران با تبریک هفته دفاع مقدس گفت:  ما قدردان این امنیت هستیم و امروز ایران اسلامی در بین کشورهای دیگر از یک امنیت کامل به سر می برد.

دیهیمی خوب  ابراز کرد: مردم گچساران قدرشناس ترین مردم هستند و ما قدردان این مردم هستیم و به  عنوان فرماندار و خادم این مردم از حضور شما در این اجتماع بزرگ  تشکر می کنم.

در ادامه آیت الله سید نصیر حسینی،نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در سخنرانی پایانی اجتماع عزاداران امت رسول الله(ص) درگچساران گفت:مردم گچساران قبل از انقلاب برای صیانت از قرآن و ارزش های دینی شهدایی تقدیم کردند، و بعد از انقلاب هم خون ها دادند .مردم گچساران در تمامی عرصه های انقلاب در صحنه هستند و از همه عزیزان قدردانی می کنم و درود برشما که دشمن را خوب می شناسید.

وی افزود:ایام حزن آل الله را به همه عزیزان تسلیت دارم .فسلفه وجودی انسان اخلاق و معنویت است و انسان برای این خلق شده که در مسیر توحید و عبودیت به تکامل برسد بنابراین فلسفه خلقت انسان همان عبودیت و معرفت است و انبیاء آمدند تا انسان ها را به سوی اخلاق، حجاب ،عفاف و پاکدامنی هدایت کنند.

آیت الله حسینی ادامه داد:اگر انسانی را بدون گناه بکشند گویی همه انسانها کشته شده است و اکر کسی انسانی را زنده کرد گویی همه انسانها زنده شده اند و این روایت نشان می دهد که منزلت انسان تا چه اندازه بزرگ است و اگر انسان ار مدار معنویت و اخلاق دور شد پس دیگر ارزش و اهمیتی ندارد.

نماینده ولی فقیه دراستان گفت:انبیاء آمدند که انسان ها را به سوی توحید ،حجاب و حیاء هدایت کنند و اگر آدمی حیاء نداشته باشد از مقام انسانی سقوط کرده است،و کسی که از مدار توحید خارج شود فرد بی ارزشی خواهد بود.

وی افزود:درطول تاریخ حکومت هایی بودند که مسیر خدا پرستی را کور می کردند و انسان ها را به سوی شرک هدایت می کردند و ستمگرانی به میدان آمدند و انسان ها را از مسیر خداپرستی جدا کردند. در دوران منحوس پهلوی هر روز یکی از عَلَم های معنویت لگد مال می شد و حجاب را مورد هدف قرارمی دادند و چکمه هایشان را بروی سینه اسلام قرار می دادند درحالی که شرافت این ملت توسط بیگانگان از بین می رفت.

آیت الله حسینی ادامه داد:با این وجود نیز ملتی که حاکمش توسط بیگانگان عزل و نصب می شد چه ارزشی داشت، اما انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام(ره) به پیروزی رسید و مردم به میدان آمدند و خون دادند تا اسلام به پیروزی رسید و دشمن هم نتوانست تحمل کند. یک زمانی این کشور مستعمره انگلیس و آمریکا بود و امروز یک قدرت جهانی است.

نماینده ولی فقیه دراستان گفت:دشمنان هشت سال جنگ را براین کشور تحمیل کردند و زمانی که ما حتی سیم خاردار هم نداشتیم دشمن مدرنترین تجهیزات را دراختیار صدام قرار داد ،اما مقاومت ملت ما و تبعیت از ولایت فقیه کار خودش را انجام داد و هیمنه آمریکا شکسته شد.

وی افزود:ایران اسلامی بعد از ۷۰سال که کسی جرات رویاروی با آمریکا را نداشت پایگاه عین الاسد را مورد هدف قرارداد و جهان دربهت و حیرت فرو رفت که چگونه ایران اسلامی با این شجاعت دشمن را مورد دهدف قرارداده است،امروز صحنه حضور ما درسراسر عالم برکسی مخفی نیست دشمن می خواست انقلاب را درنطفه خفه کنند اما امروز حوزه نفوذ این انقلاب درسراسر عالم است.

آیت الله حسینی ادامه داد:ونزوئلا درمحاصره آمریکا قرارگرفت و کشور ایران ناجی آنها بود و محاصره انها را درهم شکست و این قدرت ایمان به خداوند است اما اینکه هر روز دشمن یک فتنه ای ایجاد می کنند پس قدرت ایران اسلامی ،ولایت فقیه و اسلام را می بینند.

نماینده ولی فقیه دراستان گفت:روزی خواهیم دید که قرآن و اسلام بر عالم حاکم است و حجاب و ولایت فقیه حاکم است وهمه فتنه ها و توطئه ها هم سرنگون خواهند شد،به بهانه فوت مهسا امینی عده ای درخیابان می ریزند و آمبولانس آتش می زنند و برگلوی پلیس خنجر میگذارند و حرکاتی

همچون جبهه داعش و شمر انجام می دهند و قرآن آتش می زند و حجاب از سر زن ها می کشندو درحالی که آنها نمی توانند دوست باشند و جان هزاران مهساها هم برای آنها هیچ اهمیتی ندارد.

وی افزود:کسانی که چاقو برگلوی نیروی های انتظامی می گذارند غیر از دشمن این ملت کسی دیگری نخواهد بود، امروز عده ای ارازل و اوباش وسط میدان آمدند و نظم و امنیت ما را برهم می ریزندکه این مواد در هیچ کجای دنیا هم پذیرفته نیست.

آیت الله حسینی ادامه داد:اگر پلیس آمریکا فقط احساس کند که کسی دست به چاقو می برد فورا او را می کشند اما در کوچکترین موردی درکشورمان رسانه های معاند و صهیونیستی جوسازی و فتنه ها می کنند،بنابراین  این رفتارهایی که قرآن آتش می زنند و بیمارستان ها و اموال عمومی را تخریب می کنند، کار دشمن است اینها مزدور و پیاده نطام صهیونیست هستند.

وی افزود:انقلاب آنقدرباشکوه و با عزمت است که با این بادها نمی لرزد اما بعضا برای مردم هم زحمت ایجاد می کنند، امروز جمهوری اسلامی آمریکا را زیر پا گذاشته است.

آیت الله حسینی ادامه داد:اسرائیل روزی شعار نیل تا فرات را سرداده بود و امروز بدور خودش حصار کشیده تا موجودیتش از بین نرود و اما پایان آنها نزدیک است و ایران اسلامی این ضربات سهمگین را برپیکر آنها فرود آورد.

نماینده ولی فقیه دراستان گفت:امروز جبهه مقاومت تبدیل به یک قدرت جهانی شده است. امروز از اینکه چهار تا جوجه به کف خیابان بیایند نباید ترسید اما باید مراقب غوغا سالاری در فضای مجازی بود و هوشیار هم بود.

وی افزود:ما یک قدم از قانون اسلام و حجاب و از ولایت فقیه و از راه شهیدان عقب نشینی نخواهیم کرد و شما هم بدانید آنچیزی که می ماند نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه است  و آن چیزی که از بین می رود رژیم جعلی صهیونیستی و استکبار جهانی است.

آیت الله حسینی ادامه داد:ما می مانیم چون انقلاب ما انقلاب الهی است و آنچه می میرد جبهه استکبار است.

 

آیت الله حسینی ادامه داد:ما می مانیم چون انقلاب ما انقلاب الهی است و آنچه می میرد جبهه استکبار است.

 

با دیگران به اشتراک بگذارید
else:
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president