آوای جنوب

انتصاب مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد؛ از واقعیت تا تکذیب / انتصابات به کدام سو می‌رود؟/یک گچسارانی سکاندار راه و شهرسازی

آوای جنوب
.

برخی از کاربران فضای مجازی با انتقاد از انتصاب خورشیدیان، بر نامرتبط بودن مدرک تحصیلی و سابقه‌ی کاری انگشت گذاشته و معتقدند که خورشیدیان گزینه‌ی مناسبی برای مدیریت این اداره‌کل نیست. برخی دیگر نیز از فضای مبهم و آشفته‌ی حاکم بر انتصابات در استان گلایه دارند و اظهار کرده‌اند که هر چه زودتر تکلیف مدیریت این ادارات روشن شود.

این روزها که فضای تغییر مدیران در کهگیلویه و بویراحمد بسیار داغ شده است، اخبار مختلفی از انتصاب‌ها به گوش می‌رسد که گاهاً ضد و نقیض هستند. در خصوص انتصابات، امروز شنیده شد که هادی خورشیدیان به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده است. اما در پی این خبر، روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اقدام به انتشار جوابیه‌ای نمود که متن آن در ادامه آمده است: «با توجه به گمانه‌زنی و اظهار نظر در برخی سایت‌های خبری و یا در فضای مجازی مبنی بر معرفی یا انتصاب گزینه مدیرکلی اداره کل راه و شهرسازی استان به اطلاع می‌رساند که این خبر صحت نداشته و تاکنون گزینه‌ای برای مدیرکلی راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد تعیین یا منصوب نشده است.» اما با وجود این جوابیه، استانداری دقیقاً تشخص نکرده است که خورشیدی رد شده است و یا قرار نیست او به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی منصوب نمی‌شود. با وجود اینکه شنیده شده است که خورشیدیان امروز در تهران در محل وزارت راه و شهرسازی حضور داشته است، هنوز افکار عمومی سردرگم است که در نهایت تکلیف این اداره‌کل چه می‌شود.
گفتنی است که کاربران فضای مجازی در این خصوص به بحث و نظرهای متفاوتی پرداخته‌اند. پس از اعلام این خبر، بسیاری از سایت‌های استانی، خبر انتصاب خورشیدیان را منتشر نمودند. بعضی از نزدیکان نمایندگان نیز خبر انتصاب او را استوری کردند که تصاویر آن موجود است.
عده‌ای از کاربران فضای مجازی با انتقاد از انتصاب خورشیدیان، بر نامرتبط بودن مدرک تحصیلی و سابقه‌ی کاری انگشت گذاشته و معتقدند که خورشیدیان گزینه‌ی مناسبی برای مدیریت این اداره‌کل نیست.
برخی دیگر نیز از فضای مبهم و آشفته‌ی حاکم بر انتصابات در استان گلایه دارند و اظهار کرده‌اند که هر چه زودتر تکلیف مدیریت این ادارات روشن شود.
این در حالی است که یکی از معاونین وزارت راه و شهرسازی، کهگیلویه و بویراحمدی است. ازاین‌رو این انتظار در بین مردم شکل گرفته بود که سریع‌تر از سایر استان‌ها، وضعیت مدیریت راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد مشخص ‌شود. سایه بلاتکلیفی که این روزها بر سر انتصابات افتاده است، فضای پر از ابهامی را به وجود آورده و منجر به انواع گمانه‌زنی‌ها از سوی کاربران فضای مجازی و خبرگزاری‌های استانی شده است.و این در حالیست که خبرها حکایت از انتصاب فرزاد حیدری از گچساران به عنوان سکاندار راه و شهرسازی استان است.

با دیگران به اشتراک بگذارید
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president