آوای جنوب

ارایه خدمات درمانی به بیماران در سه شیفت /اسدی منش: ویزیت بیش از ۲۱۸هزار بیمار در پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی گچساران

آوای جنوب

رئیس پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون این مرکز توانسته از سوی پزشکان متخصص و عمومی به ۲۱۸ هزار نفر بیمار خدمات ارائه کند.

به گزارش پایگاه خبری آوای جنوب، شیوا اسدی‌منش در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی خدمات درمانی گسترش خوبی پیدا کرده و بیشتر مناطق حتی روستاها نیز از آن بهره مند هستند.

وی بیان کرد: پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی دارای ۲۵ پزشک شامل عمومی، دندان‌پزشک، متخصصان اعم از قلب، داخلی، اعصاب و روان، چشم‌پزشک، اطفال، رادیولوژی خدمات ارائه می‌دهند.

رئیس پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران تصریح کرد: از این تعداد ۱۲پزشک عمومی ،۵ دندانپزشک، ماما ١ نفر، متخصص قلب و عروق ٢ نفر، متخصص داخلی ٢ نفر، متخصص اطفال ١ نفر، پزشک سونوگرافی و اعصاب و روان نیز هر کدام ۱ نفر در این مرکز فعالیت می کنند.

اسدی منش عنوان کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون این مرکز توانست از سوی پزشکان عمومی به ۲۰۰ هزار نفر بیمار خدمات ارائه کند.

وی گفت: از ابتدای سال‌جاری تا کنون پزشکان متخصص پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران  به ۸ هزار بیمار مراجعه کننده به دندانپزشکی،  ۳ هزار و ۷۰۰ نفر  به پزشک ماما، اطفال ۲ هزار نفر، روانپزشک هزار نفر، داخلی ۳ هزار نفر،قلب هزار نفر بیمار را ویزیت کردند.

رئیس پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران خاطرنشان کرد: این مرکز از اواسط بهمن ماه سال گذشته ۳ شیفت فعالیت می کند.

اسدی منش با اشاره به خدمات موثر این مرکز به بیماران بیان کرد: روزانه حدود ٨٠٠ الی ١٠٠٠ نفر مراجعه به پزشک عمومی، حدود ٢٠٠ نفر مراجعه به دندانپزشک وحدود ۶٠ نفر مراجعه به سونوگرافی را در پلی کلینیک تخصصی گچساران داریم.

وی افزود: بخش سونوگرافی این مرکز در دوشیفت صبح و عصر فعالیت دارد، داروخانه نیز از ٧ صبح تا ساعت ۲۰ شب به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهد .

رئیس پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران با اشاره به اینکه در این مرکز کمبود دارو و سرم وجود ندارد، ادامه داد: این پلی کلینیک تخصصی در زمان بیماری منحوس کرونا هیج گونه کمبودی از لحاظ نداشته است.

اسدی منش اضافه کرد: پلی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی گچساران بااعتباری بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال با زیربنای سه هزار و ۸۰۰ متر در بهمن سال ۱۴۰۰ افتتاح شد.

وی خاطر نشان کرد:  در پلی کلینیک تخصصی گچساران پزشک در سه شیفت شبانه روزی به بیماران خدمات درمانی ارایه می دهند.

با دیگران به اشتراک بگذارید
else:
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president