آوای جنوب

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تا آخرین روز خدمت در کنار مردم سی سخت هستم

آوای جنوب

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از شهر زلزله سی‌سخت گفت:تا آخرین روز خدمت در استان برای رفع نیازهای مردم زلزله زده از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم و در کنار آنها هستم

به گزارش آوای جنوب عصر امروز حسین کلانتری در واپسین روزهای تابستان و با هدف بازدید از وضعیت مردم زلزله سی سخت، در این شهر حضور یافت.

وی در این بازدید، اظهار کرد: تاکنون ۶ هزار و ۶۶۸ فقره پرونده زلزله زدگان سی سخت برای دریافت تسهیلات معیشتی و ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی به بانک های عامل استان معرفی شده است.

کلانتری افزود: ۵ هزار و ۹۴۹ مورد از این تعداد پرونده معرفی شده به بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد منجر به انعقاد قرارداد شده است‌.

وی بر لزوم نظارت بیشتر و دقیق تر بر ساخت و ساز واحدهای مسکونی در شهرستان زلزله زده دنا تأکید کرد و گفت: باید ساخت و سازهای اصولی و در برابر وقوع شدیدترین زلزله مقاوم باشند.

کلانتری با بیان اینکه هم اکنون ۲۵۹ واحد مسکونی آماده بهره برداری است، عنوان کرد: از این تعداد ۱۲۸ واحد در مناطق شهری و ۱۳۱ واحد در مناطق روستایی قرار دارد.

وی، خاطر نشان کرد: عملیات تعمیرات یک هزار و ۵۸۳ واحد در مناطق شهری و ۳۷۱ در مناطق روستایی به اتمام رسیده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از توزیع یک هزار و ۱۶۵ تن میلگرد، ۱۶ هزار و ۶۴۰ کیسه سیمان، ۸۱۰ هزار و ۹۰۰ قالب آجر و ۱۰ تن ماسه در مناطق روستایی خبر داد و افزود: یک هزار و ۵۹۶ تن میلگرد، ۱۸ هزار و ۵۵۱ کیسه سیمان، یک میلیون و ۷۳۶ هزار و ۳۳۶ قالب آجر و ۲۵۰ تن ماسه در مناطق شهری زلزله زده توزیع شد.

وی عنوان کرد: تا آخرین روز خدمت در استان برای رفع نیازهای مردم زلزله زده از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم و در کنار آنها هستم.

کلانتری خاطر نشان کرد: تا نرسیدن فصل سرما باید سرپناه مردم سر و سامان گرفته باشد.

وی به مردم سی سخت اطمینان داد همه تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان به کار خواهد بست.

با دیگران به اشتراک بگذارید
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president