ساعت: ۲۱:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ شناسه خبر: 34053

از هفته دهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران نفت گچساران در مقابل تیم شهرداری بندرعباس به پیروزی رسید.

آوای جنوب
از هفته دهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران نفت گچساران در مقابل تیم شهرداری بندرعباس به پیروزی رسید.

به گزارش آوای جنوب از گچساران، با پیروزی نفت گچساران در مقابل تیم شهرداری بندرعباس پرونده هفته دهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران بسته شد.

بر اساس این گزارش، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران عصر امروز و از هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور میزبان تیم شهرداری بندرعباس بود.

به گزارش خبرنگار فارس از گچساران تیم فوتبال نفت گچساران با ترکیب؛ علی خالصی، علی کرمی، مرتضی حیدری، محمد ملایی، وحید ارمی، بهزاد داوودی، اسماعیل هاشمی، فرشاد اسدی، حکیم حزباوی‌پور، محمد جلیزی و امیر شرفی به میدان رفتند.

پیش از آغاز این مسابقه با توجه به حادثه رگ سفید گچساران شاهد ادای احترام و قرائت فاتحه به مناسب درگذشتگان حادثه تلخ انفجار دکل ٩۵ شرکت ملی حفاری توسط بازیکنان و هواداران بودیم که حال و هوای خاصی به ورزشگاه بخشید.

در ادامه مسابقه این مرتضی حیدری بود که موفق شد در همان دقایق ابتدای این دیدار در دقیقه ۹ دروازه تیم شهرداری بندرعباس را باز کند تا هوادارانی که چندین ماه از دیدن تیم خود محروم بوده‌اند از همان ابتدای این دیدار شاهد روز خوب شاگردان بهمن فرازمند باشند.

با شروع نیمه دوم این دیدار سعید کاظمی در دقیقه ۵۵ گل دوم نفت گچساران را به ثمر رساند تا پسران نفت گچساران، شهرداری بندرعباس را از سر راه خود بردارند و ۱۷ امتیازی شوند و تنها به دلیل تفاضل گل پس از شهرداری در رتبه دوم جدول گروه خود جای بگیرند.

بر اساس این گزارش در دیگر دیدارهای این گروه این نتایج بدست آمد.

* استقلال اهواز ۰ – سردار بوکان ۰
* پرسپولیس مشهد ۰ – شهدای بابلسر ۲
* صنایع طلایی سمنان ۰ – استقلال جنوب تهران ۱
* نفت و گاز گچساران ۲ – شهرداری بندرعباس ۰
* کاسپین قزوین ۱ – استقلال سیلک کاشان ۱

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده