ساعت: ۲۰:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ شناسه خبر: 30186

شهردار دوگنبدان با اشاره به وقوع حادثه اخیر آتش‌سوزی در شهر دوگنبدان که منجر به فوت ۵نفر شده است، گفت: در این حادثه همکاری خوبی بین دستگاه‌های خدمات‌رسان وجود داشت و هیچ‌دستگاهی کوتاهی نکرده است.

آوای جنوب

اردلان زینل‌زاده ظهر امروز در نشست بررسی نقاط قوت و ضعف دستگاه‌های خدمات‌رسان که با حضور فرماندار و رئیس مرکز فوریت‎‎‌های پزشکی استان در سالن فرمانداری گچساران برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان همواره و در همه حال حتی در بهترین شرایط نیز باید در مقابله با حوادث آماده باشند.

شهردار دوگنبدان با اشاره به وقوع حادثه اخیر آتش‌سوزی در شهر دوگنبدان که منجر به فوت ۵نفر شده است، افزود: قبل از هر چیز لازم می‌دانم از فرماندار و اورژانس، آتش‌نشانی، نیروهای انتظامی و پرسنل بیمارستان شهید رجایی تقدیر و تشکر کنم.

وی ادامه داد: در این مواقع بهترین همکاری مردم و اهالی محل این است که اجازه دهند ماموران و متولیان امر کارخودشان را انجام دهند و خوشبختانه در این حادثه همکاری خوبی بین دستگاه‌های خدمات‌رسان وجود داشت و هیچ‌دستگاهی کوتاهی نکرده است.

شهردار دوگنبدان با بیان اینکه ما باید پیشگیری را مقدم بر درمان بدانیم، تصریح کرد: نوسازی در بافت فرسوده دوگنبدان به جهت پیشگیری از وقوع چنین حوادثی در آینده است و امیدواریم با نوسازی بافت فرسوده دوگنبدان و انجام ساخت و سازهای مهندسی و جدید شاهد وقوع چنین حوادثی نباشیم.

شهردار دوگنبدان با اشاره به امکانات آتش‌نشانی در گچساران افزود: چنین حوادثی امکان ان را دارد که در آپارتمان‌های شهرستان به وقوع بپیوندد لذا ما باید در این خصوص امکانات ایمنی و آتش نشانی خود را تجهیز کنیم.

زینل‌زاده ادامه داد: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که انجام شد امسال توانستیم یک دستگاه آتش‌نشانی جدید را خریداری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وجود آپارتمان‎‌ها و ساختمان‌های جدید در این شهرستان باید دستگاه‌های آتش‌نشان مجهز به بالابر را تهیه کنیم که در حال حاضر پیگیر آن هستیم و امیدواریم که در سال جدید بتوانیم این مهم را عملی نماییم.

لینک کوتاه:
نظرات
 1. محبت گفت:

  قربون زور
  نامه نماینده دکتر تاجگردون کار خودشو کرد.دکتر متشکریم
  از روزی نامه زدی وهشدار داذی واقعا شهرداری دست به کار شده کم کم
  وروز به روز داره بیشتر راه میفته .پروژهای رها شده .پارکها .بافتها
  بهتر از همه شروع روکش آسفالتها..
  کار باید یک طرفش زور باشه

 2. محبت گفت:

  قربون زور
  نامه نماینده دکتر تاجگردون کار خودشو کرد.دکتر متشکریم
  از روزی نامه زدی وهشدار داذی واقعا شهرداری دست به کار شده کم کم
  وروز به روز داره بیشتر راه میفته .پروژهای رها شده .پارکها .بافتها
  بهتر از همه شروع روکش آسفالتها..
  کار باید یک طرفش زور باشه.
  بودجه های شما این ۴ سال سرازیر شهرداری کردی .باید بود کسی که باشما هم نظر هم فکر بود .تا شهری زیبا میساختی..
  شهردار ما فقط شاسی بلند با پولها میگیرد .وعشق ماشین اونهم شاسی بلند بالای ۲۵۰میلیونی.این یکی راهم تا چند مدت دیگه سیر میشه .بازمیدش جای دیگه تا بعد..آیا دوباره فرصت ماندن پیدا میکند جهت تعویض شاسی بلند.؟به نظرشما؟؟؟
  اگر تاجگردون نامه نمیزد جهت راه اندازی کارهای عمرانی شهر .تا کی باید ما باز مینالیدیم