آوای جنوب دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: بنده تاکنون کاندیدا نشده‌ام که از سوی شورای نگهبان رد شوم

آوای جنوب
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: بنده تاکنون کاندیدا نشده‌ام که از سوی شورای نگهبان رد شوم.

به گزارش آوای جنوب به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخیرا «غلامرضا تاجگردون»، از اعضای لیست امید، در گفتگو با خبرآنلاین گفته است: «شرط گذاشتن برای شورای نگهبان نتیجه‌ای نخواهد داشت و باید وارد رایزنی و مذاکره شد. مثلا شخص عارف بهترین گزینه است. اصلاح‌طلبان متاسفانه نمی‌توانند ظرفیت‌ها را به درستی تشخیص دهند. در صورتی که می‌توان از عارف برای صلح با طرف‌هایی به‌ مانند شورای نگهبان استفاده کرد.»

از این رو «غلامحسین کرباسچی»، دبیرکل کارگزاران سازندگی، درباره سخنان غلامرضا تاجگردون به خبرنگار سیاسی برنا گفت: «فردی مانند تاجگردون جزو ائمه چهارده گانه نیست که درباره گفته‌های او تحقیق شود؛ همین طوری سخنی گفته است.»

او افزود: « چنین سخنانی را نباید جدی گرفت چراکه تا انتخابات زمان بسیاری باقی مانده است. بنده هم در این زمینه کسی را سراغ ندارم. گفته‌های تاجگردون حرف مستندی نیست و به تعبیری صحبت‌های بیهوده‌ای است.»

دبیرکل حزب کارگزاران درباره برنامه‌های انتخاباتی این حزب نیز بیان کرد: یدالله طاهرنژاد رئیس ستاد انتخاباتی کارگزاران است و برنامه‌های انتخاباتی را او اعلام می‌کند.

کرباسچی درباره دغدغه اصلاح‌طلبان درباره شورای نگهبان و رد صلاحیت‌ها عنوان کرد: «بنده نه شورای نگهبان بودم، نه نماینده و نه با شورای نگهبان سروکار داشتم. به هر حال بنده تاکنون کاندیدا نشده‌ام که از سوی شورای نگهبان رد شوم!»

خبرنگار: آزاده رحیمی