.

به گزارش آوای جنوب در حالی به انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم که فضای گچساران و باشت کاملا انتخاباتی شده است و افرادی که کاندیدا هستند در حال نشست ها و جلسات خود هستند.

با استعفای ساسان تاجگردون و اعلام حضورش و از سوی دیگر بیانیه عبدالرحیم رحیمی فرماندار سابق گچساران و فعالیت های سید ظهیرالدین پورالحسینی در جریان ادامه دهندگان راه تاجگردون و اصلاحات و صحبت از ماندن هر سه نفر و فعالیت های اصولگرایان می توان نوید انتخابات پرشوری را داد.
در این میان گفتگویی کوتاه با حاج علی فولادی وندا مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران و از فعالین سیاسی اصولگرا که سابقه کاندیداتوری شهرستان گچساران و باشت را دارد انجام دادیم.

مهندس فولادی وندا با اشاره به وضعیت موجود و بیکاری و معیشت مردم گچساران و باشت گفت: قبل از هر چیز باید افسوس خورد به حال شهری که یک سوم درآمد کشور را تامین می کند و با این همه قدمت حال و روزش اینگونه است.
وی ادامه داد: به دفعات گفته ام من مرد عملیات و خدمت هستم و وقتی وضعیت مردم را می‌بینم فقط افسوس می خورم که سیاست با شهر من چه کرده است و بارهای بار گفته ام تا وقتی منیت ها کنار گذاشته نشود این مردم هستند که زیر بار این مشکلات له می شوند.
وی با اشاره به استعفای ساسان تاجگردون و اعلام حضور وی در انتخابات خاطرنشان کرد: امروز خطاب به برادران لر و ترک خود می گویم؛ یادتان هست وقتی ما می گفتیم نماینده سابق انحصارگرا است شما می گفتید نه او نوکر مردم است و اگر نباشد دست برادر ترک خود را بالا می برد.
فولادی وندا تصریح کرد: هر کس خود را به خواب زده است را نمی شود از خواب بیدار کرد چرا که چنین افرادی به دنبال انجام کارهای شخصی خود هستند نه مردم.
وی ادامه داد: استعفای تاجگردون نشان داد ما اشتباه نمی کردیم چرا که اینان حتی حاضر نیستند به جز خانواده خود قدرت را به افراد دیگر جریان خود بسپارند.

ادامه دارد