مسوولان ما اگر عملکردشان مثبت باشد در دل مردمان جای دارند و دیگر نیازی به برگزاری جشن و مراسم نیست.

آوای جنوب:

به گزارش آوای جنوب اردلان زینل زاده  امروز در  جمع اهالی روستای آبکل با تقدیر و تشکر از حضور خونگرم و پرشور اهالی  این روستا  با اشاره به بیانات رهبری اظهار کرد: مقام معظم رهبری در مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی  به دو ویژگی ایشان کرد کرد و بیان داشت، که علت حضور پررنگ و پر معنای مردم  در مراسم تشییع این شهید والا مقام صداقت و عدالت ایشان بود.

وی با بیان اینگه اگر جامعه‌ای بخواهد پیشرفت داشته باشد باید دو عامل را سرلوحه کار خود قرار دهد، افزود:  زیر بنای اقتصاد و ریل گذاری  هر جامعه به مقصود نخواهد رسید مگرآن که این جامعه صداقت و عدالت داشته باشد.

این کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه در کشور و حتی در استان و شهرستان نسبت به امثال ما بی اعتماد هستند، گفت:  امروز هر شخصی که  ردای کاندیداتوری  را دارند مردمان ما نگاه اعتمادی به آنها ندارند.

زینل زاده ادامه داد:  این گونه نگاه در شهرستان گچساران و باشت و در  روستاهای باباکلان، اّبشیرین، خیرآباد و دیگر روستاها  و در تمامی اقوام از  جمله لر، ترک، بختیاری، بهبهانی و تمامی کسانی که در این شهرستان‌ها زندگی می‎‌کنند و شهروند هستند به عیان قابل رویت است.

وی با بیان اینکه مردمان ما امروز  امید ندارد و عدم امید موجب ناامیدی می‌شود، ابراز کرد: ما حس می کنیم راه خروج و بن بست  از وضعیت موجود عبور از وضع فعلی است و ما به عنوان خواص و وکیل بتوانیم منافع خود را زیر پا له کنیم و حرف آنها شنیده شود.

زینل زاده بیان کرد: نمی شود ما روز انتخابات به پیش شما مردم بیاییم و بعد از آن گزینشی عمل کنیم و در هر حوزه پنج نفر  پست و مقام بگیرند و فرصت های شغلی در بین آنها تقسیم و مابقی مردم معطل خواهند شد تا دوره بعدی انتخابات.

وی  با بیان اینکه امروز مردمان ما در حال فرار از وضع موجود هستند، اظهار کرد: مردمان ما در سنوات گذشته به کسانی اعتماد کردند و خروجی اعتمادتشان،  اعتماد متقابل نبود و مردم از شرایط موجود در حال فرار هستند.

این کاندیدا ادامه داد: با عبور از وضعیت فعلی امیدواریم که فرار مردم پایان پذیر باشد و جاری باشد و امید ما این است که مانند حضرت فاطمه (س) کوثر باشد.

زینل زاده با بیان اینکه امیدواریم که ریشه امید در  مردم اتفاق بیفتد چرا که خیلی از ما دیگر اعتماد نداریم، تصریح کرد:  این اعتماد در گذر زمان به خصوص در این یک دهه اخیر عملی نشد و عمق دو رویی ها بیشتر شد  و این ایراد بر مردم نیست بلکه ما خواص این بی اعتمادی را به وجود آورده ایم.

وی ادامه داد: مردمان اما امروز خسته شده اند که اینکه زینل زاده و امثال زینل زاده نزدیک انتخابات سخنرانی می‌کنند و برای همه سخنرانی می‌کنند اما بعد انتخابات روند تغییر می کند و دردانه ها بر سرکار می روند و مردم ما امروز تشنه عدالت هستند.

زینل زاده عنوان کرد:  راست گفتن جسارت می خواهد و امیدوارم که ما جز افراد راست گو باشیم.

وی با اشاره به بیانات رهبری در ارتباط با مسائل اقتصادی  عنوان کرد:  رهبری بیان دارند  که ما از دولت هاشمی رفسنجانی گفته شد که نگاه باید با داخل معطوف شود و نگاه ما به چراغ های که از اروپا و آمریکا چشمک می زند نباشیم و گول نخوریم.

زینل زاده با اشاره به اینکه کشور امثالی مانند سردار سلیمانی را می خواهد، گفت: عملکرد در دولت های مختلف هیچکدام در زمینه اقتصاد نبود که بتوان از مشکلات عبور کنیم.

این کاندیدا  ادامه داد: به جای عملگرایی شعار می دهیم و ارتباط با خارج خوب است اما به شرطی که روابط متعادل باشد.

زینل زاده ابراز کرد: ما نمی توانیم تشنه منتظر بمانیم تا از خارج کشور چراغی برای ما چشمک بزند و ما در توسعه ،پیشرفت کار در مسائل نباید منتظر باران باشیم چرا که  جاهایی باران باریده و جای دیگر نباریده است.

این کاندیدا  ابراز کرد: دولت های ما اگر بخواهند اعتماد را جلب کند نباید منتظر خارج باشند چرا که ما پتانسیل داریم و قطعا ما می توانیم این گونه باشیم همان گونه که دیگر کشورها بودند  و رویکرد بایدرویکرد فاطمی  شود.

زینل زاده عنوان کرد:  گرانی بنزین یک اتفاق نبود و در دولت های مختلف اتفاق افتاده است.

وی افزود: دولت ما هم به لباس سبز و رویکرد انقلابی نیاز دارد  و مجلس  نیز هم به لباس سبز و رویکرد انقلابی نیاز دارد و  اصلاح طلب و اصولگرا هم می تواند لباس سبز بپوشند.

زینل زاده عنوان کرد: نگاه فاطمی که بایستی در گذر زمان همانند کوثر در زمان جاری شود نیاز به رویکرد انقلابی دارد.

این کاندیدا با اشاره به اینکه ما نباید خیلی تظاهر کنیم کمی باید تامل کنیم و به فرمایشات روحانیون  تفکر و تعقل داشته باشیم، ادامه داد: مسوولان ما اگر عملکردشان مثبت باشد در دل مردمان جای دارند و دیگر نیازی به برگزاری جشن و مراسم نیست.

زینل زاده  با بیان اینکه  اگر عمل ما درست و صادق باشد دل مردم با شما خواهد بود.، اظهار کرد: اگر زینل زاده صادق باشد در دل شما سادات جلیل القدر جای خواهد گرفت و
اعتماد به وجود می آید و نسیم ملایم می وزد.

این کاندیدا  با بیان اینکه مردم ما در گچساران و باشت معذب هستند چرا که   عده ای از پر خوری سوء هاضمه و عده ای دیگر دچار سوءتغذیه شدند.

زینل زاده  خاطرنشان کرد: به کلام زینل زاده نباید اعتماد کرد چرا که این روزها کاندیداها مانند بلبل چهچه می زنند.

وی ادامه داد: کلام خوب، خوب است و تنها خواسته من از شما این است که گذشته را ببینید و عملکرد آنها را ببیند ما مخالف هیچ شخصی نیستیم ما مخالف تفکر و عملکرد آنها هستیم.

این کاندیدا اذعان کرد: نگاه ما این است که  باید فرصت های شغلی به صورت عادلانه تقسیم شود و لر و ترک و بهبهانی و بختیاری و اصفهانی و خوزستانی  همه به یک نگاه دیده شوند.

زینل زاده ابراز کرد: ما قول می دهیم عامه مردم را پشیمان نکنیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.

این کادیدای دور یازدهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما این شرایط را در شهرداری به وجود آوردیم و تلاش ما بر امیدوار کردن مردم بودیم.

زینل زاده تصریح کرد: انشالله ما عملگرا باشیم و شما از رای خود پشیمان نشوید.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان بسیاری  در سال ۸۲به من در شورای شهر  رای دادند و از رای خود پشیمان نشده‌اند،امیدوارم  هم امسال پشیمان نشوید.

زینل زاده گفت: هر آنچه که بیان کردم صادق بوده و اگر یک ویژگی که من دارم صادق بودنم است.