آوای جنوب

دیدار نماینده گچساران و باشت با تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

آوای جنوب
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: عزت و افتخار باید به ورزش این شهرستان برگردد.

امروز پنج شنبه سید ناصر حسینی‌پور عصر امروز در دیدار با بازیکنان، کادرفنی و مدیران تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اظهار داشت: امروز آمده‌ام در بین شما که درددل‌ها را بشنوم و به مشکلات ورود کنم.
وی با اشاره به اینکه شهر گچساران یک روزی واترپلو و هاکی آن زبانزد عام و خاص بودند، افزود: این تیم‌ها در سطح ملی و بین المللی می‌درخشیدند و مایه عزت و افتخار شهر بودند و این عزت و افتخار باید به شهر برگردد و ما هم در کنار شما خواهیم بود و این تیم فوتبال هم باید به خوبی بدرخشد.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: قول می‌دهم در اولین جلسه‌ای که با وزیر نفت خواهم داشت در حوزه‌های مختلف و حوزه شما مسائل را پیگیری کنم و ما با همه وجود حمایت و تلاش می‌کنیم و درکنارتان خواهیم بود.
حسینی‌پور عنوان کرد: ما هر آنچه در توان داریم انجام می‌دهیم و یک آبرویی خداوند به ما داده و آبرو متعلق به شماست و این آبرو با اعتبار و رای شما به دست آمده و این اعتماد شما بوده و امانتی در دست ماست.
وی تاکید کرد: سعی می‌کنیم از این امانت در حوزه تخصصی شما ورود و برای ارتقای ورزش شهرستان تلاش کنیم و ان‌شاءالله زمینه خوشحالی و شادی مردم شهرمان را فراهم کنیم

با دیگران به اشتراک بگذارید
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president