آوای جنوب

تمجید موحد از عملکرد ۵۰ روزه وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی

آوای جنوب

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به عملکرد مناسب وزیر تعاون در ۵۰ روز گذشته گفت: تعامل وزیر تعاون با مجلس خوب است.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به عملکرد مناسب وزیر تعاون در ۵۰ روز گذشته گفت: تعامل وزیر تعاون با مجلس خوب است.

حجت الاسلام و المسلمین سید حاجی محمد موحد نماینده کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوم شهریور تا کنون گفت: مردم انتظار دارند تا دولت آقای رئیسی و وزرا به شعارها و وعده هایی که دادند پایبند باشند و در جهت تحقق شعارها حرکت کنند.

وی مطالبه گری را حق مردم دانست و اظهار داشت: یکی از مهمترین شعارهای دولت آقای رئیسی این است که از نیروهای سالم، متخصص، کاربلد و دارای ویژگی های منحصر به فرد برای پست های مدیریتی استفاده شود.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مسیری که آقای حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی می کند، جای امیدواری است، افزود: امیدواریم با کمک هایی که می شود با تدبیر و دقت لازم از نیروهایی استفاده شود که در همه ابعاد کارایی لازم را برای یک پست و مسئولیت داشته باشند.

حجت الاسلام موحد تاکید کرد: باید افرادی مسئولیت داده شود که از توانمندی لازم برای اداره امور برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه وزیر تعاون تعامل خوبی با مجلس شورای اسلامی و نمایندگان دارد، اظهار داشت: تعامل دولت و وزرا با مجلس نباید بخاطر رای اعتماد باشد بلکه باید تعامل مجلس انقلابی با دولت انقلابی باشد و با هماهنگی برای پیشبرد امور اقدام کنند

با دیگران به اشتراک بگذارید
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president