.

آوای جنوب 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران گفت: امروز دشمنان تمام تلاش خود را به کار بسته است که با این مولفه های انقلاب اسلامی بجنگند در حالی که ناکام و مایوس مانده اند.

همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد در گچساران/نورایی: دشمن به جنگ مولفه‌های انقلاب آمده

 به گزارش آوای جنوب از گچساران،همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت به عنوان اولین برنامه از ویژه برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس با حضور مسئولان و خانواده های معظم شهداء در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)این شهرستان برگزار شد.

 در این آیین سید علی اصغر نورایی نسب  با اشاره به شعار محوری هفته دفاع مقدس  اظهار کرد: شعار محوری هفته دفاع مقدس امسال ((ما قوی هستیم)) عنوان شده است چرا که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل ترفند ها، توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان با اقتدار ایستادگی و مقاومت کرده است و دنیا هم نظاره گر این مسئله است.

وی افزود: در حقیقت امروز مقتدر بودن جمهوری اسلامی برای دشمنان انقلاب و همچنین برای دوستداران انقلاب امری مشهود است و به لطف خداوند عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در آینده بیشتر متجلی خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی از قدرت بالایی در حوزه های مختلف و به ویژه در حوزه بازدارندگی برخوردار است  و طبیعی است که باید عداوت دشمن هم بیشتر شود، اما با گذشت ۴۱سال از عمر با برکت انقلاب برای دشمنان نیز اثبات شده است که این نظام اسلامی هیچ وقت از پای در نخواهد آمد.

نورایی در ادامه افزود: اینکه ما قوی هستیم خود رمزهایی دارد که در راس همه رهبری های مقام عظمای ولایت است که تا به امروز کشتی انقلاب را به ساحل امنیت و اقتدار هدایت می کنند.

وی گفت: انقلاب هایی در منطقه شکل گرفت اما در ادامه با مشکلات جدی روبرو شدند و نتوانستند در مسیری که انتخاب کرده بودند،موفق شوند، چرا که رهبر واحدی نداشتند، اما رهبری های پیامبر گونه حضرت امام (ره) و در ادامه نیز مقام معظم رهبری کشتی انقلاب را با عزت به پیش برده اند که تا ظهور حضرت حجت(عج) هم ادامه خواهد داشت.

نورایی نسب تصریح کرد: دومین رمزی که باعث قدرتمند شدن نظام اسلامی شده است در حقیقت تزریق خون های پاک شهدای ماست که باعث اقتدار و عزت ملت ایران در جهان شد و سومین رمز هم حضور و مقاومت مردم در صحنه های مختلف انقلاب است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران تصریح کرد: امروز قدرت اصلی ما متکی به حضور آگاهانه مردم در عرصه های مختلف است در حالی که وحدت و یکپارچگی اقشار مختلف کشورمان در این ۴۱سال از عمر انقلاب را شاهد هستیم.

وی اظهار کرد:امروز دشمنان تمام تلاش خود را به کار بسته است که با این مولفه های انقلاب اسلامی بجنگند در حالی که ناکام و مایوس مانده اند.

نورایی ابراز کرد: امروز وحدت، یکپارچگی و در صحنه بودن بسیار ارزشمند است و مردم در این برهه که دشمن تمامی ظرفیت هایش را به کار بسته است دشمنان را بازهم ناکام تر از گذشته کرده است.

 به گزارش فارس، در این مراسم از خانواده معظم شهداء،جمعی از یادگاران و رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز تجلیل شد و در پایان نیز حاضران از سخنرانی مقام معظم رهبری که به صورت زنده در این مکان پخش شد، بهره بردند.

همچنین به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس از رزمندگان و خانواده معظم شهداء در گچساران تجلیل شد.

رزمندگان ۸سال دفاع مقدس در گچساران تجلیل شدند/ تصاویر

به گزارش آوای جنوب از گچساران، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس آیین تجلیل از رزمندگان، پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت با حضورخانواده های معظم شهدا، جانبازان و مسئولان شهرستانی در مصلی گچساران تجلیل به عمل آمد.

 در این مراسم علی خوانپایه با بیان اینکه امنیت و اقتدار امروز در سایه رشادت و خون پاک شهیدان است، اظهار کرد: ملت رشید ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی به تمام قدرتهای شرق و غرب نشان داد که پرورش یافتگان مکتب حضرت سیدالشهدا هستند.

فرماندار گچساران ادامه داد: این رزمندگان بدون هیچ ادعا در برابر دشمنان انقلاب ایستادگی کردند و برای نظام اسلامیمان عزت و افتخار آفریدند.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در صدد تضعیف فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند ولی با وجود رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس دشمنان هرگز به اهداف شوم خود دست پیدا نخواهند کرد.