آوای جنوب مدیر کل منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمد به آخرین جزئیات آتش سوزی گچساران اشاره کرد و اینکه آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع این شهرستان که از عصر جمعه آغاز شده به صورت کامل کنترل شد.     غلام‌حسین حکمتیان‌اصل در گفت و گو با خبرنگار ما در یاسوج گفت: در چهار نقطه آتش‌سوزی رخ […]

آوای جنوب
مدیر کل منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمد به آخرین جزئیات آتش سوزی گچساران اشاره کرد و اینکه آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع این شهرستان که از عصر جمعه آغاز شده به صورت کامل کنترل شد.

 

 

غلام‌حسین حکمتیان‌اصل در گفت و گو با خبرنگار ما در یاسوج گفت: در چهار نقطه آتش‌سوزی رخ داده که مابقی آتش سوز‌ها مهار شد و آتش‌سوزی کوه نارک نیز به صورت کامل کنترل شد.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بعلت اینکه آتش سوزی در منطقه کوهستانی، سخت گذر و صخره‌ای است، نیروهای منابع طبیعی استان و شهرستان با کمک مردم منطقه ،بسیج و سایر نیروهای امدادرسان درحال خاموش کردن آتش هستند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر نیروهای منابع طبیعی شهرستان، نیروهای مردمی و محلی، محیط زیست و شهرداری در حال کمک به خاموش کردن آتش سوزی هستند.

حکمتیان اصل در خصوص میزان خسارات وارد این آتش سوزی تصریح کرد: هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارات وارد آتش سوزی در دست نیست و پس از مهار ارزیابی خواهد شد.

وی در خصوص علت آتش‌سوزی بیان کرد: علت آتش سوزی نیز مشخص نیست اما آتش سوزی از کنار دیوار دانشگاه آزاد شروع و بدلیل وزش باد شدید و پوشش غنی و پر پشت علوفه به جنگل‌ها و مراتع سرایت کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴