کد خبر : 52635
تاریخ انتشار : سه شنبه 12 تیر 1403 - 12:00

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع حامیان جلیلی: پزشکیان حاکم شود ۱۰ سال عقب‌تر می‌رویم

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع حامیان جلیلی:  پزشکیان حاکم شود ۱۰ سال عقب‌تر می‌رویم

     آوای جنوب   وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افرادی که در دولت روحانی بودند امروز مسئولین ستاد پزشکیان هستند و برای ایجاد دولت سوم روحانی در تلاش هستند؛ آن‌ها هشت سال کشور را معطل کردند و ۲۰ سال کشور را به عقب بازگرداندند. به گزارش پایگاه خبری آوای جنوب، حجت‌الله

 

 

 آوای جنوب

 

وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افرادی که در دولت روحانی بودند امروز مسئولین ستاد پزشکیان هستند و برای ایجاد دولت سوم روحانی در تلاش هستند؛ آن‌ها هشت سال کشور را معطل کردند و ۲۰ سال کشور را به عقب بازگرداندند.

به گزارش پایگاه خبری آوای جنوب، حجت‌الله عبدالملکی،  اقتصاددان و وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع مردم گچساران گفت: امروز می‌بینیم که در برخی نقاط کشور می‌گویند مگر جمعه انتخابات است؟ درحالی‌که یک نظرسنجی به این مهم اشاره دارد که ۲۷ درصد مردم نمی‌دانند کدام نامزدها برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری باهم رقابت می‌کنند، عزیزان ما خیلی کم گذاشتیم و جهاد تبیین نکردیم.
نباید به عقب برگردیم
وی افزود: مشارکت در انتخابات از عناصر تقویت‌کننده عزت و امنیت ملی است و اما متأسفانه در برخی استان‌ها کمتر از ۴۰ درصد مشارکت را شاهد بودیم، اینکه چرا دکتر جلیلی جمعه گذشته رأی کافی را نیاوردند و انتخابات به دور دوم کشید به این خاطر است که جهاد تبیین نکردیم و امروز در شرایط خطرناکی هستیم و شاید به خاطر عدم انتخاب اصلح اتفاق بدی بیفتد و بازهم به عقب برگردیم و کشور دچار خسارت بسیار سنگینی شود.
پزشکیان ۱۸۰ درجه مخالف جریان شهید رئیسی است
عبدالملکی تصریح کرد: بنابراین شرایط حساسی پیش روداریم وقتی‌که رأی آقای پزشکیان در جمعه گذشته را دیدیم، شوکه شدیم آقای پزشکیان ۱۸۰ درجه مخالف جریان شهید رئیسی است و چرا در گچساران این اتفاق افتاد و رأی اول شدند؟ چرا ما تبیین نکردیم.
شهید رئیسی خالصانه برای مردم کار می‌کردند
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در سال ۱۴۰۰ شخصیتی ولایت مدار و مردم‌دار به ریاست جمهوری کشورمان انتخاب شدند که یک‌لحظه از یاد خداوند غافل نشده و برای مردم کارکردند، تمام ساعت‌های شهید رئیسی مملو از کار برای مردم بود و شهید رئیسی خالصانه برای مردم کار می‌کردند و از غم و غصه مردم خواب هم نداشتند.

رئیس‌جمهور باید شخصیتی مثل شهید رئیسی باشد
وی افزود: اراده خداوند بر این بود که این مرد بزرگ کمتر از سه سال در این مسند باشد و عاقبت هم شهادت نصیب ایشان شد، لذا امروز چه کسی قراراست رئیس‌جمهور ایران شود؟ و خیلی مهم است چراکه رئیس‌جمهور ۱۰۰ هزار مدیر در سطح کشور منصوب می‌کند و آن‌کسی که در رأس قرار می‌گیرد نگاهش چیست؟ دنبال منافع مردم خواهند بود یا فتنه‌گری یا غرب‌گرایی و یا اشراف گرایی؟ بنابراین از مردم سؤال شد و اکثریت قاطع هم گفتند که رئیس‌جمهور باید شخصیتی مثل شهید رئیسی باشد.
عبدالملکی تصریح کرد: اما سؤالی دیگری هم مطرح شد که چرا یک رئیس‌جمهور باید باتقوا، مردم‌دار و خداترس باشد؟ پس اگر رئیس‌جمهور خداترس نباشد از قدرت‌های خارجی می‌ترسد و منافع کشور را به‌پای غرب می‌ریزد و از اصحاب زر، زور و قدرت در کشور می‌ترسد و به‌کرات هم دیدیم این اتفاق در برخی دولت‌ها افتاد.
مسیر برای انتخاب اصلح واضع و روشن است
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: کسی که خداترس نباشد منافع کشور را حراج می‌زند و اقداماتی می‌کند که آب به آسیاب دشمن می‌ریزد. لذا در دور اول رقابت‌ها شخصیت‌های دیگری هم بودند که عرصه را ترک کردند و امروز به یک دوگانه ترسناک و خطرناک رسیدیم، البته مسیر واضع و روشن است که یک مسیر نیز ادامه مسیر شهید آیت‌الله رئیسی برای مردم است و مسیر دیگر نتیجه‌ای جز پسرفت، ذلت و لطمه به زیرساخت‌های کشور نخواهد داشت.
تلاش برای ایجاد دولت سوم روحانی
عبدالملکی بیان کرد: امروز در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دوگانه‌ای با ۱۸۰ درجه تعارض و متفاوت داریم، جریانی که افرادش را می‌شناسیم و همان تکرار دولت روحانی است آن‌ها هشت سال کشور را معطل کردند و ۲۰ سال کشور را به عقب بازگرداندند؛ بنابراین افرادی که در دولت روحانی بودند امروز مسئولین ستاد پزشکیان هستند و برای ایجاد دولت سوم روحانی در تلاش هستند.
نابودی زیرساخت‌های کشور در دولت روحانی
 وی افزود: دولت روحانی همان‌هایی بودند که عمر مردم را برای سیاست خارجی ذلت‌بارشان تلف کردند زیرساخت‌های کشور را نابود و خسارات زیادی برای مملکت به بار آوردند. وقتی دولت رئیسی کار را شروع کرد روزانه ۷۰۰ نفر در کرونا می‌مردند اما واکسن نبود و در دولت شهید رئیسی اقدامات ارزشمندی در این خصوص انجام شد و در دولت شهید رئیسی سیل واکسن وارد کشورمان شد و واکسیناسیون به‌سرعت شروع شد و همان وقت که تعداد مرگ‌ومیر در کشورمان تک‌رقمی شد در غرب سه‌رقمی بود.

خیلی‌ها باید محاکمه قضایی شوند
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در دولت روحانی خیانت‌ها به مردم شد درحالی‌که بر روی جان مردم معامله می‌کردند برای اینکه به‌نظام فشار سیاسی بیاورند که نظام پای‌کار سیاست خارجی ذلت‌مندانه دولت روحانی برود و به‌پای آمریکایی‌ها سجده کند و حول کاخ سفید به‌عنوان کعبه آمال برخی‌ها بگردیم. روزی ۷۰۰ نفر از مرم ایران بمیرند! این‌ها باید پاسخ بدهند و باید محاکمه قضایی شوند در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعتی و… هم شاهد چنین خیانت‌هایی ازاین‌دست بودیم

برخی منافع مردم را قربانی لبخند دشمن می‌کنند
وی افزود: در دولت شهید رئیسی خیلی از بحران‌های که در دولت روحانی ایجادشده بود، مرتفع شود. هنوز به سه سال از آن اتفاقات تلخ نگذشته، می‌خواهند دوباره داعیه‌دار دولت شوند! و اما دور اول از مردم رأی گرفتند آن‌ها کسانی هستند که منافع توده مردم را قربانی لبخند دشمن می‌کنند و این‌ها برای چاپیدن مردم به رأی مردم احتیاج دارند که مردم باید هوشیار باشند.
عبدالملکی تصریح کرد: جامعه کارگری در کشورمان ۵۵ میلیون نفر هستند شهید رئیسی همواره تأکید بر اهمیت و احترام جامعه کارگری داشتند و در دولت سیزدهم تصمیم گرفتیم که افزایش ۵۷ درصدی حقوق کارگران را داشته باشیم که این اقدام ۱۵ درصد از نرخ تورم همان سال بیشتر بود و همین اردوگاه امروزی آقای پزشکیان شروع به دادوفریاد کردند آقایانی که امروز تلاش دارند مردم را به‌تمام‌معنا بفریبند می‌خواستند به ترفندهای مختلف این افزایش را ابطال کنند.


می‌خواهند مردم را فقیرتر کنند
اقتصاددان اظهار کرد: دولت روحانی صرفاً افراد سیاسی و قومی و قبیله‌ای را در مناصب کشور از بالا به پایین چینش می‌کردند و دنبال چند نفر متخصص و کار درست هم نرفتند. امروز کسانی که جمهوری اسلامی را محکوم می‌کنند خودشان ۲۴ سال از این سال‌ها را مسئولیت داشتند آن‌ها نمی‌خواهند مردم دلگرم به دولت انقلابی شوند نمی‌خواهند چنین موفقیتی برای دولت انقلابی رقم بخورد، آن‌ها می‌خواهند از معیشت مردم به‌عنوان ابزار سیاست خارجه استفاده کنند و مردم را فقیرتر کنند تا به کعبه آمالشان در آمریکا برسند.
عشق به آمریکا و غرب کورشان کرده است
وی افزود: آمریکا سرکرده شیاطین انس است و امام راحل فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است و آمریکا این افراد را محسور خودکرده است. این‌ها کسانی هستند که مسحور و مقهور شیطان بزرگ یعنی آمریکا شده‌اند و به کاخ سفید اعتقاددارند عشق به آمریکا و غرب این‌ها را کور کرده است. حاج قاسم تروریست‌ها را در منطقه تارومار کردند اما این‌ها خودشان می‌خواهند دودستی مردم ایران را جلوی آمریکایی بیندازند، بنابراین مردم ما زیر بار ذلت نخواهند رفت چراکه آن‌ها می‌خواهند با مشکلات معیشتی مردم را مجبور به تعظیم مقابل غرب کنند.


جریان پزشکیان حاکم شود ۱۰ سال عقب‌تر می‌رویم
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در این سه چهار روز باقی‌مانده تا انتخابات نباید بخوابیم چراکه فردا در مقابل فرزندانمان مسئولیم. ما مدیون آینده خواهیم شد اگر درست انتخاب نکنیم. بدانید هر چهار سالی که این جریان حاکم شود ۱۰ سال عقب‌تر می‌رویم باید مردم را آگاه کنیم. لذا شرایط حساس است و باید جهاد تبیین کنیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.