فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) خاطرنشان کرد: امروز به حزب و طایفه و گروه توجه نکنید و تا زمانی که آرای ما در این چارچوب باشد به هیچ جا نخواهیم رسید.

آوای جنوب:

به گزارش آوای جنوب از گچساران سردار رحیم نوعی‌اقدم در یادواره ۱۵ تن از شهدای روستای اسلام آباد این شهرستان با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان اظهار کرد: ۶ سال با مردم این استان زندگی کردم و از مردم این استان عشق وفاداری دلدادگی و عاشق اهل بیت بودن را آموختم و همواره خاطرات خوبی با این عزیزان در تیپ ۴۸ داشته‌ام.

وی ادامه داد: همه ما موظف هستیم قدردان مردم باشیم چرا که مردم ولی نعمت هستند و اصل و میزان باید مردم باشند و ما نوکران مردم هستیم.

نوعی اقدم گفت: همه آنهایی که در سرنوشت مردم تصمیم می‌گیرند نوکر مردم هستند چرا که ما همه از جیب مردم ارتزاق می‌کنیم و ارباب ما مردم هستند.

 فرمانده قرارگاه حضرت زینب گفت: مشروعیت وجودی ما به مردم است و این انقلاب متعلق به مردم است و اجازه نداریم حتی با این مردم به تندی صحبت کنیم چرا که این مردم پای این نظام ایستادند و سختی‌ها را تحمل کردند.

 وی با بیان اینکه؛ آنهایی که مسوولیت دارید بدانید خدمتگزاری به مردم بالاترین ارزش‌ است، گفت: امروز اگر مقام معظم رهبری در مقابل استکبار می‌ایستد به پشتوانه سپاه و ارتش و نیروهای مسلح نیست بلکه به پشتوانه این مردم ولایت مدار است.

وی اذعان کرد: ما پاسداران به گونه‌ای تربیت شده ایم که حاضریم جانمان را فدا کنیم تا روی رخسار کودکان این مملکت ذره‌ای غم ننشیند.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) اظهار کرد: بعد از اتمام جنگ خدمت امام رسیدیم و امام به ما گفت، شهدا امام‌زاده‌هایی هستند و نباید آنها را فراموش کنید.

وی عنوان کرد:  در کربلای پنج،  مجروحین عراقی و بچه‌های ما افتاده بودند عراقی‌ها تقاضای آب می‌کردند اما بچه‌های ما هیچ نمی‌خواستند به سقای خودمان گفتم اول به بچه‌های خودمان آب دهید اما برگشت و گفت؛ بچه‌ها می‌گویند اول به آنها آب بدهید و آب نخوردند و آب را هم شرمنده کردند.

نوعی اقدم ادامه داد: فرمانده تیپ ۴۸ بودم و قرار شد که تودیع بشوم و بروم و همه می‌دانستند عشق بازی من دست بوسی پدران شهداست و امروز هر چه دارم از شهداست چرا که من هم برادر ۲ شهید هستم و می‌دانم پدر و مادر شهید چگونه خمیده می‌شوند.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) ادامه داد: دار و ندارمان شهداست و بدانید هیچ کشوری در دنیا مانند ایران این‌گونه عاشق جان باخته نداشته است.

 نوعی اقدم ادامه داد: به من تذکر دادند از ارزش‌های جنگ بگو و مسائل سیاسی در فضای مجازی موجود است و من به شهدا قسم می‌خورم سیاسی نیستم و هیچ اعتقادی به اصولگرایان راست و اصلاح طلبان چپ ندارم چرا که هیچ کدام هیچ گلی نکاشتند و به آنها هم می‌گویم جمع کنید این چیزها را چرا که این مردم فقط خدمت می‌خواهند.

 وی با بیان اینکه آقایان این مردم نوکر می‌خواهند و اگر نوکری بلد نیستید کنار بروید، گفت: مسوولان را دوست داریم و اجازه نداریم بی‌ادبی کنیم و باید به آنها کمک کنیم.

 نوعی اقدم با بیان اینکه در این مملکت ۲ مشکل وجود دارد یکی مشکل داخلی و دیگری بیرونی خاطرنشان کرد: باید منطقی برخورد کرد و بدانیم هیچ دولتی نمی‌تواند مشکل را به تنهایی حل کند.

وی با بیان اینکه ما در انقلاب و داشته‌هایمان مشکل نداریم اما در انتخاب‌هایمان مشکل داریم، افزود: نزدیک ۲ ماه است ثباتی در بازار به و جود آمده و آقای معاون تازه می‌گوید متوجه شده‌ایم محاسبات ما اشتباه بوده است.

وی ادامه داد: مسوولی که بچه‌هایش در آمریکا و کاناداست قابل اعتماد نبوده و حق ندارد برای ما تصمیم بگیرد.

نوعی اقدم ابراز کرد: بدانید آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد و خودشان هم می‌دانند چه خبر است.

وی اذعان کرد: برخی می‌گویند شما که موشک درست می‌کنید چرا نمی‌توانید پراید درست کنید که به آن‌ها می‌گوییم شما به ما پراید هم بدهید آن را هم درست می‌کنیم.

 فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) عنوان کرد: همه چیز به انتخاب‌هایمان برمی‌گردد لذا به هر کسی که دلش می‌سوزد میدان دهید حتی اگر کار هم بلد نیست حداقل دل سوزی کند.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) خاطرنشان کرد: امروز به حزب و طایفه و گروه توجه نکنید و تا زمانی که آرای ما در این چارچوب باشد به هیچ جا نخواهیم رسید.

به گزارش  آوای جنوب از گچساران به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادواره ۱۵ شهید گلگون کفن روستای اسلام آباد گچساران برگزار شد.

  در این مراسم سعادت الله عزیزی با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس درس دلدادگی و عاشورا بود.
جانشین ناحیه مقاومت گچساران با بیان اینکه امروز خون شهدا مایه عزت ایران اسلامی است، گفت: هدف از برگزاری یادواره شهدا، عمل به وصایای آنها  و انتقال آن به نسل جوان است.

وی با اشاره به اینکه بایستی قدردان خون شهدا باشیم، افزود: امنیت، آزادگی، عزت  و آسایش امروز موجود در کشور همگی مرهون رشادت‌های  رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

عزیزی  افزود: هدف رزمندگان در دفاع مقدس شهادت بوده است بلکه آنان جنگیدند تا امروز ما در آسایش باشیم چراکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند به روحیه خود باوری در جامعه است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج گچساران با بیان اینکه شهدا رمز تقرب به خدا را در خود دیده و پا در عرصه‌های مبارزه با دشمن گذاشتند، ابراز کرد: شهدا عاشق شهادت بودند که خداوند آنان را در این مسیر یاری کرده است بلکه حقیقت توحید در نبردهای شهدا نهفته است.

وی خاطرنشان کرد: شهداء با شهادت خود سهم خود را در استقرار امنیت در جامعه اسلامی ایفا کردند و اکنون وظیفه تک تک آحاد جامعه است که در این راستا بکوشیم و با ادامه دادن راه شهیدان و پیروی از ولایت فقیه سهم خود را ایفا کنیم.