ساعت: ۱۵:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ شناسه خبر: 38406

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز مورد سوء قصد قرار گرفت.

آوای جنوب
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز مورد سوء قصد قرار گرفت.

یک  منبع آگاه  در گفت‌وگو با خبرنگار ما در یاسوج از سوء قصد به رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

 در این حادثه خودروی حجت‌الاسلام  غلامرضا مزارعی مورد هدف شلیک گلوله قرار گرفت که آسیبی به وی وارد نشد.

مزارعی هنگام پیاده شدن از خودروی شخصی پس از بازگشت از محل کار در خیابان باهنر ۵ شهر یاسوج هدف چندین گلوله قرار گرفته است.

 حجت‌الاسلام مزارعی مبارزه جدی با فساد مالی و همچنین زمین‌خواری را در کهگیلویه و بویراحمد آغاز کرده و در دوره مدیریت وی بر دستگاه قضایی استان بسیاری از جرائم از جمله نزاع‌های دسته جمعی و سرقت مسلحانه به شدت در استان کاهش یافته است.

دقایقی پس از این حادثه حجت‌الاسلام مزارعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم و نهایت اینکه در این راه کشته می‌شوم.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همانگونه که قبلا هم گفته‌ام در راه مبارزه با فساد عمامه‌ام را کفنم قرار داده‌ام.

وی افزود: مردم استان دعا کنند به عنوان یک قاضی صادق در راستای احقاق حقوق انها تلاش کنم و آرزو دارم در این مسیر کشته شوم.

لینک کوتاه:
نظرات
 1. ناشناس گفت:

  کاملا مشخصه کار چه گروهیه,انشالله که خداوند بی ابروترشان کند .
  خدا پشت و پناه حاج مزارعی بزرگوار باشد

 2. علی وفایی گفت:

  انجام وظبفه به عنوان بالاترین مقام قضایی در استان با توجه به قرارگرفتن در مسیر ترانزیت قاچاق کالا و مواد مخدر شرایط کار را دوچندان مشکل می نماید.
  بی شک اقتدار و مبارزه با فساد این بزرگ مرد خدایی به طبع متخلفین خوش نیامده و نشان از سلامت و پاکی و صداقت این مرد خدایی دارد.

 3. ناشناس گفت:

  درود بر شرف این مرد بزرگ کاش درهر استان یکی مانند ایشان داشتیم

 4. کشاورر گفت:

  امیدوادم که ابن انسان پاک ونترس درسنگر عدالت موفف باشد وتا خدا نخواهد اتفاقی نخواهد افتاد

 5. همشهری گفت:

  قاضی محترم و شجاع ، از خداوند متعال برای شما سلامتی و تندرستی آرزو می کنیم ، تا با اقتدار و صلابت بتوانی دست و پای این مفسدان را قطع کنی ، بلا شک باریتعالی مقدر دانسته که زنده بمانی ، تا نفس آنانکه نفس مظلومان را سالهاست گرفته قطع کنی ، اقتدار و امنیت ایران اسلامی را مدیون شهدا هستیم ، ان شاءالله رهرو شهدا باشیم ،