ساعت: ۱۳:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱ شناسه خبر: 38060

با حکم دکتر مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مهندس احمد محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب منصوب شد.

آوای جنوب

با حکم دکتر مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مهندس احمد محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب منصوب شد.

در متن حکم کرباسیان خطاب به محمدی آمده است: «با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی در توسعه و تولید به موجب این حکم به عنوان “مدیرعامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ” منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و همراهی و همدلی مدیران و کارکنان ارزشمند آن شرکت، در انجام مأموریت های محوله موفق باشید .

با توجه به اهمیت و نقش آن شرکت در تأمین بخش عمده و اصلی نفت کشور، گاز و فرآورده های مربوطه ضرورت دارد تمامی تلاش خود را برای انجام وظایف، مأموریت های محوله، توسعه و راهبری شرکت وفق اساسنامه، برنامه مصوب جاری و پنج ساله و همچنین سند چشم انداز را با لحاظ نمودن اولویت های زیر به کارگیرید.

۱- شناخت و بکارگیری پتانسیل ها و قابلیت های بالقوه شرکت

۲- بازبینی ساختار و روش ها با هدف ایجاد شفافیت، تسهیل و تسریع انجام وظایف محوله

۳- تقویت ارکان شرکت با نگاه ساختاری و قانونمند

۴- ایجاد فرصت برای نیروهای متخصص و متعهد با هدف بهبود عملکرد انجام بموقع و مناسب مأموریت های سازمان

۵- جذب و بکارگیری نیروهای مومن، شایسته و با استعداد جهت ارتقاء توان توسعه ای، عملیاتی و مدیریتی شرکت و شرکت های تابعه

۶- توسعه و تعمیق آموزش کارکنان در کلیه سطوح با هدف افزایش بهره وری و بهبود ساز و کار اجرایی شرکت و تربیت کارشناسان و مدیران شایسته

۷- اولویت بندی طرح های توسعه ای با نگاه میادین مشترک در کل حوزه فعالیت آن شرکت

۸- تقویت اخلاق حرفه ای در کلیه سطوح سازمان

۹- بررسی و تهیه برنامه های جبرانی برای پروژه ها و طرح های توسعه ای با بکارگیری تدابیر لازم برای افزایش

بهره وری، برنامه ریزی، هدایت و نظارت مناسب

۱۰- توجه به توسعه و بهره برداری صیانتی از مخازن نفت و گاز

۱۱- افزایش ظرفیت و میزان تولید

۱۲- اتخاذ تدابیر لازم جهت نگهداری بهینه از تأسیسات و افزایش ضریب بازیافت از میادین

۱۳- نوسازی و بهسازی تأسیسات موجود

۱۴- ایجاد سازو کارهای مناسب در بخش نگهداری و تعمیرات با هدف کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری بیشتر واحدهای عملیاتی و تولیدی

۱۵- بهبود وسالم سازی فرآیندهای امور جاری و تصمیم گیری سریع و شفاف در جهت تحقق صحیح و بموقع مأموریت های محوله

۱۶- بررسی، پیش بینی و اتخاذ تدابیر لازم برای ایجاد انعطاف در تولید، متناسب با برنامه ها و تعهدات شرکت و نیازهای صادرات نفت خام

۱۷- پیشگیری از هزینه های غیر مرتبط با مأموریت و مسئولیت های سازمان با هدف صیانت از بیت المال

۱۸- هدایت و نظارت حرفه ای بر عملکرد شرکت های تابعه

۱۹- توجه و تقویت HSE با فرهنگ سازی و سازماندهی گسترده با هدف افزایش ایمنی ، حفظ سلامت و بهداشت کارکنان و حفاظت از محیط زیست

۲۰- ارتقاء سطح گزارش گیری و گزارش دهی ضرورت دارد ظرف مدت یک ماه گزارشی جامع از آخرین وضعیت شرکت به لحاظ گردش کار، ساختار اجرایی، برنامه های مصوب و عملکرد، موفقیت ها و نگرانی ها در انجام مأموریت های محوله و افق های برنامه و راهکارهای بهبود برای طرح در هیئت مدیره محترم شرکت ملی نفت ایران ارائه فرمائید. سلامت و موفقیت جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.»

محمدی دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی نفت(مخازن هیدروکربوری) است و پیش از این به عنوان مدیر امور فنی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مشغول خدمت بوده است .

مسئول کارگروه توسعه میادین و رئیس اداره مهندسی عملیات مخازن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از دیگر مسئولیت های مهندس محمدی به شمار می آید .

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با راهبری ۶۰ مخزن نفتی در جنوب غرب کشور بزرگترین شرکت تولید کننده نفت تابع شرکت ملی نفت ایران است

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده