ساعت: ۱۹:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ شناسه خبر: 36736

منظقیان افزود: آقای احمدی دراین مدت نشان داده که نماینده خوبی برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های دولت تدبیرو امید نیست و با اصلاح طلبان و حمایت کنندگان دولت رابطه و تعامل معقولی نداشته و رفتارش با اقشارمردم و دیدن دردها ونیازها و کاستی‌های آنها قابل قبول نیست .

 آوای جنوب

فعال سیاسی اصلاح‌طلب کهگیلویه و بویراحمد گفت: با آقای «رضاتوفیقی» رئیس ستادانتخابات استانی ریاست جمهوری همصدا و همنوا هستیم و بر سرآنیم که مطالبات و خواسته‌های بجا و به‌حق مردم را پیگیری کنیم.

 محمود منطقیان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران و در پاسخ به سووالی در باره عملکرد استاندار و علت نارضایتی برخی اصلاح‌طلبان از او، اظهار کرد: آقای احمدی استاندار، با یک نگاه عقل گرایانه و خرد پسند، در این مدت کارنامه قابل قبولی نداشته است و بزرگترین نقد برایشان این است که اهل تعامل و هم‌اندیشی نیست و علاقه‌ای به شنیدن نظر دیگران ندارد و بر آن است که به سلیقه خاص خود و نزدیکان ویژه‌اش همه تصمیمها را بگیرد و عمل کند.
منظقیان افزود: آقای احمدی دراین مدت نشان داده که نماینده خوبی برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های دولت تدبیرو امید نیست و با اصلاح طلبان و حمایت کنندگان دولت رابطه و تعامل معقولی نداشته و رفتارش با اقشارمردم و دیدن دردها ونیازها و کاستی‌های آنها قابل قبول نیست و به نظر می‌رسد که روش و رفتار ایشان با مردم و درک نیازهای آنها فاصله زیاد دارد و توجهی به درک و همدلی با مردم آسیب دیده ندارد ودیده خود را به روی واقعیتهای پیرامونش بسته است.
منطقیان هم از استاندار شاکی شد !
وی ادامه داد: گزینش‌ها وعملکردش درعزل و نصب‌ها به دوراز تأمل و تحقیق لازم است و به نتایج آنها توجه ندارد. او به این موضوع توجه ندارد که روی کارآمدن این دولت وهم پُست و جایگاه خود او حاصل تلاش نفسگیر فعالان سیاسی استان وکشور و به خصوص اصلاح طلبان بوده است و در نتیجه بایدبا این سیاسیون تعامل وهمفکری داشته و پاسخگو باشد. او دوست دارد فقط خودش تصمیم بگیرد و عزل و نصب کند واین را نادیده می‌گیرد که این روش فعالان سیاسی را در شرایطی که دولت نیاز به حمایت دارد بی‌انگیزه می‌کند.
فعال سیاسی اصلاح‌طلب کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالان سیاسی با هدف و انگیزه وارد فعالیت سیاسی می‌شوند و هرگاه ببینند که تیم دولت به کار و تلاش آنها رجی نمی‌گذارد چرا خود را به زحمت اندازند و مسئولینی را سرکار بیاورند که در جهت عکس اهداف آنها قدم برمی دارند.
وی با اشاره به عزل مدیرکل سابق سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، افزود: آقای احمدی بدون دلیل نیروی شایسته اصلاح طلبی مثل آقای کرامت کریمی را حذف می‌کند و صدای اعتراض اکثر اصلاح طلبان را بلند می‌کند و این نتیجه یک تصمیم ناسنجیده و ناپخته است و از سویی خودش ابتدا دیگران را متهم به قوم‌گرایی می‌کند و از سویی در عمل نشان می‌دهد که در این استان با یک طایفه و قوم خاص سرناسازگاری دارد و مدیرانی از آن طایفه را پشت سرهم بر می‌دارد و حذف می‌کند و این خلاف شعاری است که خود داده است.
منطقیان ادامه داد: حذف مدیر شایسته‌ای مانند کرامت کریمی که رئیس ستاد آقای روحانی در کهگیلویه بوده است با هرتوجیهی قابل قبول نیست. به نظر ما آقای احمدی نشان داده است که نمی‌تواند به عنوان یک استاندار توانمند و مردمی و اهل تعامل و جویای آرامش اجتماعی سیاستهای دولت و خواسته‌های مردم را در این استان پیش ببرد و رضایت مردم و صاحبان اندیشه و فعالان سیاسی، اجتماعی را فراهم کند و تاکنون عملکردش بیشترنگران کننده و مایه نارضایتی بوده است.
این فعال سیاسی تاکید کرد: بعد از ماه‌ها تحمل این وضع و عدم توجه آقای استاندار به خواسته‌های معقول، صدای فعالان سیاسی حامیان دولت و دلسوزان استان درآمده است و ما هم با دیگر دوستان اصلاح طلب استان و جناب آقای رضاتوفیقی رئیس ستاد انتخابات استانی ریاست جمهوری همصدا و همنوا هستیم و بر سرآنیم که مطالبات و خواسته‌های بجا و به‌حق مردم را پیگیری کنیم.
لینک کوتاه:
نظرات
  1. فرهنگی گفت:

    احسن بر آقای منطقیان درد دل ما را گفتی