ساعت: ۱۴:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ شناسه خبر: 34657

نماینده شهرستان‌های ۴گانه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه وزرا باید به سوالات نمایندگان مردم پاسخگو باشند، گفت: در طرح سوال از وزیر کشور خواستار پاسخگویی در زمینه تبعیض در انتخاب مدیران این استان هستم..

نماینده شهرستان‌های ۴گانه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه وزرا باید به سوالات نمایندگان مردم پاسخگو باشند، گفت: در طرح سوال از وزیر کشور خواستار پاسخگویی در زمینه تبعیض در انتخاب مدیران این استان هستم..

 آوای جنوب
عدل هاشمی

عدل هاشمی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگاراناظهار داشت: براساس قانون نمایندگان مجلس اختیار طرح سوال از هر وزیری را دارند و آن‌ها نیز باید پاسخگوی نمایندگان مردم باشند.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس عنوان کرد: در طرح سوال از وزیر کشور به بعضی از خواسته‌های مردم اشاره کرده‌ام که این هفته پس از بررسی در  کمیسیون تخصصی شورا‌ها که با حضور وزیر کشور، پاسخ داده می‌شود.

وی بیان کرد: اگر پاسخ‌های وزیر در کمیسیون شوراها به سوالات قانع کننده بود هیچگونه مشکلی وجود ندارد و اگر این جواب‌ها راهگشا نباشد طرح سوال می‌کنم و وظیفه اصلی بنده به عنوان نماینده مجلس پیگیری مطالبات مردم است.

هاشمی‌پور با اشاره به انتصاب دو معاون سیاسی و امنیتی و همچنین هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دو حوزه انتخابیه استان، ابراز کرد: هنوز فرد خاصی در استان برای معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار انتخاب نشده و این مسئله را مدیریت می‌کنیم که هیچگونه تبعیض و بی‌عدالتی در استان در این خصوص به وجود نیاید.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. گچسارانی گفت:

    جناب هاشمی شما قدرت دارین که از وزیر کشور سئوال کنید و جلوی تغییر معاون امور اقتصادی و انتصاب دکتر گوهرگانی را بگیرید ولی دکتر تاجگردون به اندازه شما قدرت ندارد و بقولی زورش از شما کمتر است؟ شک نکن هم دکتر گوهرگانی معاون استاندار میشه و هم اکثریت مدیران کل استان به گچسارانی ها میرسه. البته ادارات کل بدرد بخور و نه هر اداره کلی.