ساعت: ۲۳:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ شناسه خبر: 33626

مقصر نبود ورزشگاه در تنها شهر استان کهگیلویه و بویراحمد را چه کسی بدانیم.

آوای جنوب
مقصر نبود ورزشگاه در تنها شهر استان کهگیلویه و بویراحمد را چه کسی بدانیم.

توسعه فضاهای ورزشی به منظور جذب جوانان و توجه به مشکلات جوانان باید از اولویت‌های اصلی دستگاه‌های اجرایی مربوطه باشد.

 منطقه چاروسا و شهر قلعه رئیسی با داشتن جمعیتی بیش از ۲۴ هزار نفر هنوز فاقد یک ورزشگاه با امکانات اولیه است.

سال‌های سال است که از کلنگ‌زنی ورزشگاه قلعه‌رئیسی می‌گذرد این در حالی است که جوانان این شهر مجبور هستند برای مسابقات فوتبال و برنامه‌های ورزشی به شهر دهدشت و زمین‌های خاکی اطراف این شهر مراجعه کنند.

بیش از ۱۴سال است از عمر تنها زمین خاکی چاروسا می‌گذرد و همچنان قلعه رئیسی تنها شهر استان است که از داشتن ورزشگاه محروم است.

حضور تیم اتحاد قلعه رئیسی در لیگ استان کهگیلویه و بویراحمد از افتخارات جوانان این منطقه است ولی متاسفانه تاکنون هنوز یکبار در این مسابقات میزبان نبود و همیشه به عنوان مهمان در شهرهای استان بازی می‌کند.

یکی از اولویت‌هایی که در ابتدای ورود هر مسوول جوانان این منطقه از آن درخواست دارند برطرف کردن مشکل ورزش به خصوص ورزشگاه این شهر است که متاسفانه مثل همیشه تنها به قول‌ها بسنده می‌کنند.

پس از قول‌هایی که مدیرکل قبلی ورزش و جوانان و پس از آن معاونین استاندار می‌دادند همچنان هیچ قولی وفادار نماند و این عدل هاشمی بود که بیشتر مواقع با دلسوزی و تلاشی که دارد پا به بسیاری از مشکلات می‌گذارد.

در دی ماه سال ۹۵ بود که هاشمی به چاروسا سفر کرد و قول شروع به کار ورزشگاه قلعه رئیسی را داد که در صورتی که وضعیت آب و برق ورزشگاه برطرف شود کار چمن این ورزشگاه آغاز خواهد شد و با وجود اینکه مشکل برق و آب ورزشگاه برطرف شد ولی متاسفانه همچنان نیمه تمام و قلعه‌رئیسی شهر بدون ورزشگاه است.

امیدواریم نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده است توجه بیشتری به حوزه چاروسا کند چرا که این روزها چاروسا حال روز خوبی در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی ندارد و این تلاش نماینده و استاندار جدید جناب دکتر احمدی را می‌طلبد که امیدواریم مهندس هاشمی در این مسیر گام موثری برداشته و جهاد گونه تنها شهر بدون ورزشگاه را نجات دهد.

======================

گزارش: سید حسن آرمند

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    ماشاالله به برادر عزیزمان د‌کترتاجگردون که واقعا میرشکار است که تمام پارکهای گچساران وتمام روستاهایش یکی یکی چمن ورزشی زده ماشاالله به ککامون این ای مردهکه که تمام کارا من یک ما پروژها را جمع ایکنه الان ما در گچساران دیگه نیازی به مجموعه ورزشی نداریم تمام استخر وبدن سازی با تمام امکانات چهار بیمارستان والان داره بزرگترین کلینیک دندان پزشکی را میسازه درود براین مرد شجا