ساعت: ۱۷:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ شناسه خبر: 33609

طی حکمی محمدرضا جهانی به عنوان رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب گردید.

آوای جنوب

طی حکمی محمدرضا جهانی به عنوان رئیس حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب گردید.
به گزارش روابط عمومی نفت گچساران، در حکم مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل نفت گچساران خطاب به محمدرضا جهانی آمده است: عطف به حکم سرپرستی مورخ ۰۹/۱۱/۱۳۹۵ و با عنایت به تعهد،تخصص و تجربیات ارزشمند جناب عالی و با پیشنهاد اینجانب و موافقت جناب آقای محمد نظری رئیس محترم حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ، از این تاریخ بعنوان “رئیس حراست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران “منصوب می‌شوید.
در ادامه این حکم آمده است؛ نظر به اهمیت حراست و صیانت نیروی انسانی بعنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت ، نگهداری و حفاظت ویژه از تأسیسات ، ابنیه ، اموال ، دارایی‌ها ، اسناد ، مدارک ، سیستم‌های سخت‌افزای و نرم‌افزاری ، با لحاظ نمودن جایگاه والای حراست این شرکت که با تلاشها و اقدامات مؤثر صورت گرفته بدست آمده ، انتظار می‌رود ضمن تلاش مضاعف در جهت حفظ و ارتقاء جایگاه کنونی ، حداکثر کوشش را در راستای تحقق اهداف تعریف شده ، برقراری ارتباط تنگاتنگ با مدیران و مسئولین ذیربط ، انتخاب همکاران شایسته و توانمند بعمل آورید . توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند منان خواستار است.
محمدرضا جهانی پیش از این سرپرستی حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را بر عهده داشت.

لینک کوتاه:
نظرات
 1. نگهبان گفت:

  این نیز بگذرد

 2. احمدی گفت:

  آ رزوی موفقیت را برای ایشان ازخداوند منان دارم

 3. همشهری گفت:

  سلام ، امیدوارم که موفق باشید. و تلاش بیشتری جهت ، نیروهای بازنشسته حراست نفت،از جهات مختلف انجام گیرد، چون آنان در شرایط دفاع مقدس ، و بمب بارانهای مختلف انجام وظیفه کردند.

 4. مهدی. صالح خرم آبادی گفت:

  با سلام برای ایشان که از بهترین های نظام هست آرزوی موفقیت دارم.بحق این مقام لایق ایشان میباشد.

 5. گچسارانی گفت:

  با سلام. از همه کسانی که در این انتصاب شایسه نقش داشته اند کمال تشکر را دارم. جهانی انسانی سالم و درستکار است. کار با افراد قانونگرا شاید گاهی منطبق با نفع شخصی مان نباشد ولی به خیر و صلاح شرکت و شهرمان خواهد بود.

 6. مسعود گفت:

  بسلامتی

 7. سید حسین موسوی گفت:

  با سلام صلوات بر محمدجواد محمد (ص )
  آرزوی موفقیت سربلندی برای همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی بال خصوص برای برادر جهانی رادارم امیدوارم موفق ومودب باشند

 8. محسن گفت:

  بهترین گزینه حراست. انسانی پاک. متعهد و کاربلد. موفق باشید

 9. ناشناس گفت:

  با سلام ایشان مستحق این جایگاه هستند