ساعت: ۱۶:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 32901

رئیس دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده رشته‌های حذف شده کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دهدشت احیا و دانشگاه گچساران تثبت شد.

آوای جنوب

آرمین محمودی

رئیس دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده رشته‌های حذف شده کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دهدشت احیا و دانشگاه گچساران تثبت شد.

آرمین محمودی اظهار داشت: تمام رشته‌های حذف شده دانشگاه آزاد دهدشت با پیگیری‌های انجام شده و حمایت نماینده شهرستان کهگیلویه در مجلس احیا و مجدد برگردانده شد.

وی عنوان کرد: رشته پرستاری در دانشگاه آزاد یاسوج بعد از ۱۸ سال دوسال پیش حذف شد که با تلاش و رایزنی با وزارت علوم، بهداشت و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد توانستیم این رشته مهم و استراتژیک را مجدد به دانشگاه برگردانیم در حالی وجود رشته‌های پزشکی در یک واحد دانشگاهی در طراز علمی آن موثر است.

رئیس دانشگاه آزاد یاسوج از تعیین تکلیف پردیس این دانشگاه  در سرآبتاوه خبر داد و افزود: با پیگیری‌های مستمر و مجدانه پردیس دانشگاه بعد از ۵ سال بلاتکلفی تعیین تکلیف شده و توافقات مسئولان استانی مبنی بر انتقال مالکیت صورت گرفته است.

محمودی بیان کرد: امیدواریم با تعامل اثربخش و قانونمداری که با مسئولان جدید دانشگاه آزاد  از جمله رهبر و ولایتی برقرار شده پیشرفت‌ها و موفقیت‌های دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد روز به روز بیشتر شود.

وی با انتقاد  از برخی تخریب‌ها توسط رسانه‌های محلی گفت: در دوره مدیریت سابق دانشگاه آزاد یاسوج به طور کلی کار خاصی در این دانشگاه انجام نمی‌شد و به نوعی رکود در دانشگاه حاکم بود ولی برخی رسانه‌ها به دلیل عکسی که رئیس دانشگاه با یکی از روسای جمهور سابق داشت از وی اسطوره سازی کرده بودند.

محمودی بیان کرد: رئیس سابق دانشگاه آزاد یاسوج گرفتن عکس با یکی از حامیان فتنه ۸۸ را برای خود افتخار می‌دانست و حتی حاضر نبود خانواده‌اش در استان زندگی کنند و به نوعی مدیر پروازی بود.تسنیم

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده