ساعت: ۰۳:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۹ شناسه خبر: 32842

بر اساس این گزارش، محمد نوروزی بازیکن فصل پیش نفت و گاز گچساران قرارداد خود را یکسال دیگر با این تیم نفت و گاز گچساران تمدید کرد.

آوای جنوب
بر اساس این گزارش، محمد نوروزی بازیکن فصل پیش نفت و گاز گچساران قرارداد خود را یکسال دیگر با این تیم نفت و گاز گچساران تمدید کرد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در حالی که در اردوی آمادگی خود در تهران به سر می‌برد تاکنون  موفق شده است با بازیکنان نام آشنایی برای فصل جدید قرار داد ببندد.

بر اساس این گزارش، محمد نوروزی بازیکن فصل پیش نفت و گاز گچساران قرارداد خود را یکسال دیگر با این تیم  نفت و گاز گچساران تمدید کرد.

گفتنی است، نخستین قراداد نفتی‌ها با محمد نوروزی نهایی شد و این بازیکن یک فصل دیگر در این باشگاه بازی خواهد کرد.

در ادامه نیز حسام مقصودی بازیکن سابق نفت و گاز گچساران و فصل پیش شهرداری ارومیه با قرار دادی یک ساله به نفتی‌های گچساران پیوست.

گفتنی است دیگر بازیکن نفت گچساران محمد عبادزاده  با نفت گچساران قرار داد بست.

بر اساس این گزارش، محمد عبادزاده بازیکن هافبک مهاجم است که سابقه بازی در تراکتورسازی تبریز، استیل آذین، صبای قم، تیم ملی نوجوانان و جوانان و بادران تهران را در کارنامه خود دارد.

در ادامه نفتی‌های گچساران که در اردوی تهران به سرمی‌برند با وحید ارمی نیز قرارداد یک ساله را بستند تا این بازیکن نیز به جمع پسران نفتی گچساران بپیوندد.

به گزارش فارس، وحید ارمی بازیکنی بلند قامت در پست دفاع وسط با سابقه بازی در تیم‌های برق شیراز در لیگ برتر و لیگ یک و همچنین حضور در تیم‌های گل‌گوهر سیرجان، نیروی زمینی تهران، راهیان کرمانشاه، مس رفسنجان و فولاد یزد را دارد.

 گفتنی است، وحید ارمی فصل گذشته به عنوان بهترین گلزن فوتبال یزد معرفی شد.

 در ادامه جذب بازیکنان پسران نفتی گچساران مرتضی حیدری بازیکن فصل پیش نفت و گاز گچساران که از جمله بازیکنان خوش تکنیک فوتبال امروز به شمار می‌رود قرارداد خود را یک سال دیگر با نفت گچساران تمدید کرد.

در ادامه جذب بازیکنان نفت گچساران علی جهانگیری بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که بازی‌های درخشانی را نیز از او در فصل گذشته شاهد بودیم به جمع پسران نفتی گچساران پیوست.

همچنین سه بازیکن بومی تیم نفت و گاز گچساران نیز قرار داد خود را یک سال دیگر با نفت گچساران تمدید کرد.

بر اساس این گزارش، علی کرمی، اسماعیل هاشمی و فرشاد عبداللهی سه بازیکن بومی گچساران قرار داد خود را با این تیم برای یک سال دیگر تمدید کردند.

نفتی‌های گچساران در ادامه نقل و انتقالات خود با امیر شرفی بازیکن اسبق تیم ملی امید در بازی‌های آسیایی گوانژو که سابقه بازی در تیم‌های لیگ برتری استقلال اهواز و فولاد خوزستان را در کارنامه خود دارد قرار داد یک ساله را امضا کردند.

همچنین شاهین توکلی بازیکن ٢۴ ساله به تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران پیوست.

در کارنامه شاهین توکلی می توان به بازی در مقابل قهرمانی باتیم امیدهای سایپادرلیگ یک کشور،قهرمانی باماشین سازی تبریز وصعودبه لیگ برتر،
بازیکن فصل قبل شهرداری ارومیه

به گزارش فارس، از دیگر بازیکنان جذب شده برای این فصل محمد جلیزی بازیکن سابق فولاد نوین اهواز و فصل پیش پتروکیان شوشتر است که به جمع نفتی‌های گچساران پیوسته است.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. علیرضا پرویزی گفت:

    @

  2. علیرضا پرویزی گفت:

    با سلام به نظرم نفت گچساران باید برای آینده ای بهتر از پایه شروع کند تا به نتیجه مطلوب برسد با بازیکنان بومی انشاءاله حرفی برای گفتن داشته باشد.