ساعت: ۰۲:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ شناسه خبر: 27764

با حکم دکتر رضا خلیلی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت در عملیات غیر صنعتی ، دکتر ناصر مولایی به سمت مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد. آوای جنوب؛ با حکم دکتر رضا خلیلی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت در عملیات غیر صنعتی ، دکتر ناصر مولایی به سمت مدیر منابع […]

با حکم دکتر رضا خلیلی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت در عملیات غیر صنعتی ، دکتر ناصر مولایی به سمت مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.

آوای جنوب؛

با حکم دکتر رضا خلیلی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت در عملیات غیر صنعتی ، دکتر ناصر مولایی به سمت مدیر منابع انسانی این شرکت منصوب شد.

دکتر ناصر مولایی که از جمله فرهیختگان خوزستانی در صنعت نفت می باشند از نیروهای آموزشگاهی نفت می باشد که از نوجوانی و در عین نخبگی وارد صنعت نفت گردیدند و با طی مدارج علمی و تخصص کامل در مدیریت منابع انسانی و اخذ دکترای مدیریت به سمت مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران منصوب شدند.

آوای جنوب، این انتصاب شایسته را به دکتر رضا خلیلی و مجموعه ی شرکت ملی و مناطق نفتخیز جنوب تبریک عرض نموده و برای دکتر ناصر مولایی در سنگر جدید آرزوی توفیق روزافزون  و سربلندی می نماییم.

دکتر ناصر مولایی

دکتر ناصر مولایی

لینک کوتاه:
نظرات
  1. کارمند شرکت نفت گفت:

    سلام ، درود بر آقای دکتر خلیلی که انسانهای شایسته ای مانند دکتر مولایی را به این سمت برگزیدند. انصافا” جای تشکر دارد. فرهیختگان خطه جنوب باید به چنین جایگاهایی تکیه بزنند. خدا نگهدارتان.