ساعت: ۱۰:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه خبر: 8698

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت:ازجذب ۱۲۸نفر به بیمارستان جدید دوگنبدان خبرداد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر دوگنبدان که در روز جمعه هشتم خرداد برگزار شد، سه هفته آینده اعلام خواهد شد. آوای جنوب؛ ستار اسدپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این آزمون […]

استخداممدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت:ازجذب ۱۲۸نفر به بیمارستان جدید دوگنبدان خبرداد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر دوگنبدان که در روز جمعه هشتم خرداد برگزار شد، سه هفته آینده اعلام خواهد شد.

آوای جنوب؛

ستار اسدپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این آزمون ۷۶۰ داوطلب در رشته های پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاه، رادیولوژی و سایر رشته های مورد نیاز این مرکز درمانی شرکت کردند.

اسدپور تصریح کرد: ۱۲۸ نفر از برگزیدگان علمی این آزمون جذب خواهند شد.

بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهر دوگنبدان در فضایی با زیربنای ۱۲ هزار و ۳۵۰مترمربع در سه طبقه در حال ساخت است.

این طرح ۸۴درصد پیشرفت فیزیکی دارد که قرار است در نیمه اول سال ۹۴ بهره برداری شود.

دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

گچساران ۱۲۰ هزار نفر جمعیت دارد.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. محمد گفت:

    اگر مسئولین بهداشت و درمان، نگویند ملاک و معیار استخدام فقط نامه ویژه نماینده است،،!! که امروز به همه ادارات دستور داده شده است که حتی برای کوچکترین کار اداری،،، روسای آن ادارات میگویند باید از نماینده نامه بیاوری،،.!

  2. اشکانی گفت:

    این استخدامی آزمونی بوده هیچ ربطی به نماینده نداره و کسانی که امتحان داده اند میدانند که هیچ گونه دخالتی در امتحان واستخدام نبوده ونیست کسانی بوده اند واعتماد ندارند میتوانند به بازرسی دانشگاه اعتراض خود را وارد تا برای خودش ثابت شود هیچ دخالتی از طرف هیچ کس نشده ونخواهند شد