گروه: اخبار ویژه

زمین‌خواران هیچ نسبتی با من ندارند/ هرکس فامیل‌های زمین‌خوار ‌مرا پیدا کند جایزه دارد/ از سال ۵۴ تا امروز حتی یک متر مربع زمین خریداری نکرد‌ه‌ایم

پدر من از سال‌های سال پیش در خیابان آیت الله طالقانی یاسوج یک مغازه دارد که همه ایشان را می شناسند و الان هم همان مغازه را دارد و اگر همین پدر بعد از این همه سال خواست ساختمان مغازه خود را مرمت و یا تعمیر کند هزاران وصله ناحق و حرف بی پایه و اساس به نماینده مجلس و خانواده وی ربط می دهند.

۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴

رقابت تیم فوتبال نفت گچساران با ۷ تیم مدعی برای صعود به لیگ دسته اول فوتبال ایران

تیم‌های نام آشنایی مانند نیروی زمینی تهران، پاس همدان بعثت کرمان از یک سو و تیم‌های با سابقه‌ای مثل خیبر خرم‌آباد و نفت امیدیه می‌توانند برای تیم نفت و گاز گچساران مدعیان سرسختی جهت صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور باشند.

۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴

نامه تبریک روشنفکر، حمله به رقیب یا هشدار به به هدایتخواه؟

به نظر می رسد با توجه به حساب ویژه روشنفکر بر روی قوم و قبیله خود برای موفقیت در انتخابات مطمئناً در نظر دارد پس از موفقیت احتمالی، اهم مسئولیت های شهرستان بویراحمد و شهر یاسوج را به این افراد که به یاسوج مهاجرت کرده‌اند بسپارد و باید گفت این افراد متاسفانه توانایی مدیریت شهری را که سالانه جمعیت میلیونی گردشگر را پذیرا است ندارند.

۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰

کدام سیاسیون استان از فیلتر شورای نگهبان عبور نمی کنند؟/ رد صلاحیت برخی نمایندگان فعلی استان؟

متاسفانه تعدادی از سیاسیون استان و حتی نمایندگان فعلی کهگیلویه و بویراحمدی در مجلس شورای اسلامی افسارگسیخته و علنا بر طبل قومیت گرایی در استانی که رنج دیده این مسائل است می کوبند و احتمال اینکه در دور بعد مجلس از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند بسیار سخت است.

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: در استخدام‌های دولتی فرصت برابر به همه فرزندان کهگیلویه و بویراحمد داده می‌شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در استخدام‌های دولتی قانون اجرا و فرصت برابر به همه فرزندان استان داده می‌شود.

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

از اظهار نظر در خصوص حصر سران فتنه تا بی‌طرفی در مشکلات اخیر شهرداری دوگنبدان/ماجرای پیامک جریان تاجگردون برای جابجایی کارکنان ادارات/ اگر بخواهم در انتخابات آینده حضور پیدا کنم

اگر واقعا به این موضوع رسیده‌اید که از طرف من با دادن پیامک‌ها این افراد جابه جا می‌شوند چنین چیزی وجود ندارد و شما رسانه‌ها اطلاعات دقیق و گسترده‌ای دارید و اگر مصداقی در این مورد دارید رسانه‌ها می‌توانند از طریق تماس با من این موضوع را پیگیری کنند.

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶

نباید فقط استاندار قربانی استخدام‌های فامیلی شود/با کمال ادب و احترام حرفم را به نمایندگان می‌زنم/فرماندار باید نماینده وزارت کشور باشد/بخاطر عافیت طلبی‌ها در کهگیلویه و بویراحمد غصه می‌خورم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ خیانتی بالاتر از این نیست که نظام جمهوری اسلامی فرصت شغلی را ایجاد کند و کسی بیاید آن از یک نخبه بگیرد و به آشنایان خود بدهد، گفت: از زمانی که وارد این استان شدم سه مدیرکل را به همین خاطر جابه جا کردم.

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵

از روند کند دو پروژه مهم راه و شهرسازی گچساران تا حضور مدیران در جلسات با دفترچه‌های قطور/کندی کار در محور باباکلان به گچساران از زبان حاج نصرالله خادمی

خادمی عنوان کرد: آن چیزی که ابلاغ شده و با نقشه که در دسترس ما است زمین تا آسمان مغایرت دارد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶

تاجگردون: برخی وزرا استیضاح وزیر دیگر را جلو می اندازند تا خودشان استیضاح نشوند!

وی در پاسخ به این سؤال که از تعداد امضاها چیز کم شده یا نه گفت: امضا و تعداد مهم نیست مهم اصالت امضا است، ما استیضاح داشتیم که با ۱۱ امضا وزیر افتاده است اما استیضاح هم داشتیم که با ۹۰ استیضاح وزیر در پست خود ابقا شد.

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵

پیشنهاد یادگار کربلای ۴ به مسوولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد برای خروج از بن بست/اکنون روز مصلحت کاری نیست روز …

به گزارش آوای جنوب،ابوالحسن غلامی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در یادداشتی به مسوولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد آورده است:

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱

تکلیف پول نفت هم در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد/فقط گچساران و بهمئی

حسن نوروزی رئیس سازمان برنامه وبودجه کهگیلویه وبویراحمد در این خصوص اظهار داشت: این میزان اعتبار برای شهرستان ها و مناطقی است که اعتبارات یک سوم نفت مربوط به مناطق نفت خیز به آنها تعلق نمی گیرد.

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷

آیا تاجگردون یا دانشگاه علوم پزشکی حاضر به رسانه ای کردن لیست استخدامی ها می شوند؟

نماینده گچساران و باشت درمجلس با ارسال نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد لیست افرادی که از سال ۹۲ تاکنون دراین مجموعه استخدام شده اند را مطالبه کرد.

۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

مبادا مطالبات مردم را با «الف و میم و نون» پاسخ دهید

گفتیم تا گفته باشیم؛ امروز این مردم در انتظار برخورد قاطعانه هستند و از تبعیض به ستوه آمده‌اند و درخواستشان این است این بار برخوردها به الف و میم و نون ختم نشود.

۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳

نظر قاضی شهریاری درباره سقوط هواپیمای تهران_یاسوج: خلبان مقصر نیست

قاضی شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، نظر خود درباره سقوط هواپیمای تهران_یاسوج را اعلام کرد.

۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱