گروه: اخبار کشوری

هزینه آرایش آیت الله هاشمی چقدر بود؟+عکس

مشاور رئیس مرحوم مجمع تشخیص مصلحت نظام در کانال تلگرامی خود لیستی منتشر کرده که رقم برخی هزینه های شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی را نشان می دهد.

۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱

باید افراد سالم برای شورای شهر تایید صلاحیت شوند/ برخی ها با انگیزه های مالی کاندیدا شده اند

متاسفانه شوراهای شهر به دلیل آنکه منابع مالی بسیار زیادی در اختیار دارند، به محلی برای فساد تبدیل شده است به همین دلیل باید حساست بسیار زیادی در مورد تایید صلاحیت ها از سوی هیات نظارت صورت گیرد.

۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰

“داعش” با انتشار ویدئویی به زبان فارسی، ایران را تهدید کرد+جزییات

گروه تکفیری – تروریستی داعش با انتشار ویدئویی به زبان فارسی،‌ ضمن تهدید ایران به‌زعم خود تلاش کرد تا اهل سنت ایران را علیه کشورشان تحریک کند.

۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸

فرمانداری‌ها امروز و فردا تا ساعت ۲۴ از داوطلبان شورا ثبت‌نام کنند/بازی رسانه ای گچساران تا فردا ادامه دارد

علی پورعلی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور، امروز در نشست‌خبری در تشریح آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور، گفت:

۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷

۲۰ وظیفه رسانه ها در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری

یکى از چیزهائى که ما همه‌مان باید توجه کنیم … و یاد بدهیم که توجه بکنند این است که: به صرف توهم این که حالا این کار مصلحت دارد، دستشان را، یا قلمشان را، یا وبلاگشان را آزاد نکنند که هر چه به دهنشان آمد، آن را بگویند.

۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶

فعالان سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب: کاندیدای بی‌اخلاق نباید تأیید صلاحیت شود

دو فعال سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب در مورد ملاک هایی که باید کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند، سخن گفتند و بر لزوم سنجش اخلاقی افرادی که قصد کاندیداتوری در این عرصه را دارند، تأکید کردند. آوای جنوب یکی از مؤلفه های اصلی که کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید دارای آن باشند، حسن اخلاق […]

۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳

سوء استفاده پسر وزیر ورزش از قهرمانان ملی برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر تهران+تصاویر

سومین روز ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر تهران در فرمانداری تهران برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.

۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶

امام خامنه‌ای: تلخی کام مردم را از مشکلات گرانی، بیکاری، تبعیض‌ها و نابرابری‌ها و آسیبهای اجتماعی را با همه وجود حس می‌کنم

مقام معظم رهبری در پیام نوروزی امسال خود فرمودند: تلخی کام مردم به‌ویژه طبقه ضعیف را از مشکلات اقتصادی همچون «گرانی، بیکاری، تبعیض‌ها و نابرابری‌ها و آسیبهای اجتماعی» با همه‌ی وجود حس می‌کنم.

۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۱

با دستور وزیر نفت/ ممنوعیت جابجایی مدیران صنعت نفت تا پایان انتخابات ریاست جمهوری

طبق ابلاغیه وزیر نفت، جابجایی مدیران صنعت نفت تا پایان انتخابات ریاست جمهوری ممنوع شد.

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹

اظهارات رستم قاسمی وزیر سابق نفت:‌ اقدامات ما در دوران تحریم نفت در ۱۰۰ سال وابستگی این صنعت بی‌سابقه بود/ دکل گمشده مربوط به شرکت تاسیسات دریایی بود نه وزارت نفت

در حالی که وزیر سابق نفت می‌گوید تأمین منابع نفت ما در دوران تحریم از چهار منبع از جمله‌ پول‌های بلوکه شده صورت می‌گرفت و در ۲۴ ماه تحریم در پارس جنوبی ۱٫۴۹درصد پیشرفت داشتیم، معاون سابق وزیر نفت می‌‌گوید: از زمان اجرای برجام هیچ قراردادی در حوزه نفتی منعقد نشده است.

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۶

حذف مصوبه «اختصاص ۳ درصد قراردادهای نفتی به مناطق نفت خیز» از متن بودجه در مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوبه پیشین خود در مورد اختصاص سه درصد قراردادهای نفتی به مناطق نفت خیر و گاز خیز را از متن بودجه ۹۶ حذف کردند.

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸

توصیه‌های انتخاباتی مصباح یزدی به اصولگرایان در دیدار با اعضای مؤتلفه

اگر به مسیر مشترکی نرسیدیم، حداقل همدیگر را تخریب نکنیم و هر کسی طبق حجتی که نزد خداوند دارد عمل کند؛ عملی که باید روزی جوابش را هم نزد خدا بدهد

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۶

اسامی نهایی کاندیداهای جبهه مردمی مشخص شد

۱۴ نامزد برتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب که در رای گیری اولین مجمع عمومی این جبهه اکثریت آرا را کسب کردند ، معرفی شدند.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۶

«زورو» نامزد نمی‌شود! یادداشتی از حسین شریعتمداری

دولت محترم همزمان با تغییر صورت مسئله در وعده‌هایی که داده بود و تقریبا همه آنها بر زمین مانده است، صورت مسئله را در پرسش‌ها و خواسته‌های اساسی مردم نیز تغییر داده و از قول مردم، پرسش‌هایی را مطرح می‌کند که سؤال مردم نبوده و نیست.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۰

اژه‌ای: برخی مدیران سفارشی عزل و نصب می‌شوند/ چرا دولت‌ها مشکلات را به گردن قبلی‌ها می‌اندازند؟

وقتی مدیرعاملی دستوری یا سفارشی نصب می‌شود، این فرد فردا از نصب کننده حرف شنوی دارد و امتیازاتی به یک عده می‌دهد و از یک عده محروم می‌کند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶