گروه: اخبار سیاسی

کار شورای عالی امنیت شجاعانه بود/ فرصت ۶۰ روزه به کشورهای عضو برجام

امام جمعه گچساران گفت: شورای عالی امنیت ملی کار شجاعانه ای انجام داد و ۶۰روز زمان برای کشورهای عضو برجام برای اجرات تعهدات وقت تعیین کرد.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

تاجگردون: دولت اختیار افزایش قیمت بنزین را داشت/ حواشی در مجلس همه سیاسی کاری بود

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ گفت: دولت بر اساس برنامه ششم توسعه اجازه داشت که قیمت بنزین را افزایش دهد، اما اکنون این موضوع در سبد مجلس آورده و مجلس یک نظر استمزاجی به دولت داد که قیمت بنزین را افزایش ندهد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

از مدیریت دهبانی تا کاندیداتوری ماحوزی، هیچ‌گاه دغدغه فرهنگ و هنر نداشتیم

اخبار جالبی از دلیل بر هم زدن و به عبارتی به هم خوردن مدیریت ماحوزی بر صندلی ارشاد استان شنیدیم که در نوع خود جالب توجه و قابل تامل و تدبر است.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

سفر اعضای کمیسیون بودجه به کهگیلویه و بویراحمد با رویکرد تبلیغاتی، کاری؛ تفریحی

باید گفت که حضور اعضای کمیسیون بودجه مجلس در استان فی نفسه خوب و ارزشمند بود و تصمیماتی هم برای توسعه استان گرفته شد اما در این سفرها نباید استفاده تبلیغاتی و انتخاباتی کرد.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

اتهام سنگین غلامرضا تاجگردون و یک سرمایه‌گذار به شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام

موضوع قابل تامل در نشست شورای اداری گچساران صحبت های عجیب نماینده این شهرستان و همچنین یکی از سرمایه گذاران بومی در خصوص شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام و زدن برچسب ” مافیا ” بر روی این دو نهاد بود.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

آقایان کمیسیون برنامه و بودجه به شعور مردم توهین نکنید/حاصل بی تدبیریتان باید هم این اقتصاد ویران، رانت و اختلاس باشد!

مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران:وقتی این حرفها را می شنویم متوجه می شویم که حاصل مدیریت این آقایان باید هم این اقتصاد ویران، این رانتها، این فسادها، این اختلاسها، این تورم، این گرانی، این بی سر و سامانی ها و این شرایط اسفبار باشد.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱

دولت مستکبر آمریکا با جدیت دنبال می‌کند که جمهوری اسلامی نتواند نفت صادر کند/ استکبار جهانی به دنبال حمایت از آل سعود

امام جمعه موقت گچساران گفت: اخیرا دولت مستکبر آمریکا این موضوع را با جدیت دنبال می‌کند که جمهوری اسلامی نتواند نفت صادر کند.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

تاجگردون و رجعت به حافظه تاریخی

آقای تاجگردون اگر به عقب برگشته و گذشته سیاسی افرادی نام‌آورتر از خود را مطالعه بفرمایند در خواهند یافت که کف و سوت‌های حال حاضر و جاه و مقام و منزلتی که اکنون وجود دارد در عرصه سیاسی پایدار و همیشگی نیست

۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲

نگاهی به جریان نفوذ در اوایل انقلاب/میرحسین موسوی و فراما سون ها

میر حسین موسوی خامنه­ای در زمستان ۱۳۲۰ در روستای خامنه نزدیک به تبریز در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد. پدرش اسماعیل موسوی از تجار چای تبریز بود. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در تبریز گذراند و در سال ۱۳۳۹ در کنکور دانشگاه ملی شرکت کرد و

۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴

افشاگری بی‌سابقه موسوی‌خویینی‌ها؛ رهبری به‌دنبال مشارکت بیشتر ولی هاشمی به‌دنبال مهندسی انتخابات بود

🔴 آقای هاشمی هیچ‌وقت در عمرش در خط اعتدال نبود. ایشان در آن تقسیم‌بندی اولیه یکی از عناصر کاملاً برجسته جناح چپ بود. از یک مقطعی، قدری صحبت‌هایش را تغییر داد و کم‌کم از جناح چپ فاصله گرفت و به راست نزدیک شد. صحبت‌های ایشان در خطبه‌های نمازجمعه‌اش نشان می‌دهد چپ رادیکال بود.

۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

دروغ گویی بعضی مسولین آنچنان برایشان لذت بخش است همچون غیبت معلم برای دانش آموز

به گزارش آوای جنوب حمید بخشایی عضو سابق شورای شهر دوگنبدان و از تحلیل گران مسائل ا

۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۱

مجلس آینده «دوربرگردان» انقلاب است/ درست شدن دولت در گرو اصلاح مجلس است

آوای جنوب فعّال سیاسی اصول‌گرا با بیان اینکه مجلس آینده دوربرگردان انقلاب است، گفت: مجلس آینده باید به یک مجلس انقلابی و اسلامی تبدیل شود تا بتواند کشور را پیش ببرد. مجلس آینده «دوربرگردان» انقلاب است/ درست شدن دولت در گرو اصلاح مجلس است علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس، در شانزدهمین هم‌اندیشی دبیران کانون تربیت […]

۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۴

تاجگردون: شک ندارم بانک مرکزی و برخی از ارکان دولت تعمدا ماموریت در خراب‌تر شدن اوضاع و اذیت کردن مردم دارند

به گزارش آوای جنوب از گچساران، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز جلسه کمیسیون در خصوص تهاتر بدهی‌های دولت و بخش خصوصی بود.

۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴