گروه: آخرين اخبار

محسن رضایی: مدیریت اقتصادی کشور به اشتباه به برخی سپرده شده است/داوطلبانه کنار بکشند

به گزارش آوای جنوب؛محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت؛ مدیریت اقتصادی کشور به اشتباه به برخی سپرده شده است/داوطلبانه کنار بکشند.

۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱

توهین مستقیم به نهادهای انقلابی، ارزش‌ها و تطهیر سران فتنه در سالن جرجانی یاسوج/آقای ایلامی سکوت نکنید

سه تشکل بزرگ دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بیانیه‌ای از برنامه سه‌شنبه شب در این دانشگاه که ساختارشکنانه بود انتقاد کردند.

۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹

سوال؟؟ بنزین ۴۰۰ تومانی ۱۰۰۰ شد، چرا یارانه یک ریال اضافه نشد؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بنزین ۴۰۰ تومانی ۱۰۰۰ تومان شد، ولی یارانه یک ریال اضافه نشد. الان هم با بنزین ۱۵۰۰ تومانی و گرانی دیگر حاملهای انرژی، ۱۱۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد می شود، سهم مردم از این درآمد چقدر است؟

۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷

دبیر حزب مؤتلفه گچساران: خط مشی معاونت سیاسی استاندار باید با فتنه‌گران ۸۸ مشخص شده باشد

دبیر حزب موتلفه گچساران گفت: استاندار باید فردی بی‌حاشیه و معتدل برای معاونت سیاسی معرفی کند.

۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵

از خداحافظی نیک‌اقبالی از معاونت عمرانی کهگیلویه و بویراحمدتا حاشیه‌ها+تصاویر

پس از چهار سال فعالیت در حوزه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد فراز و نشیب‌های که وجود داشت با تکمیل برخی از پروژه‌ها و همچنین ناتمام ماندن برخی پروژه‌های عمرانی دیگر امروز نیک‌اقبالی جای خود را به عزیز فیلی داد.

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲

کارشناس حفاری چاه‌های نفت و گاز: مقایسه چاه ۱۴۷ رگ سفید با دیگر چاه‌ها درست نیست

لرکی کارشناس حفاری چاه‌های نفت و گاز گفت: چاه ۱۴۷ رگ سفید مانند هر چاه دیگر رفتار خاص خود را دارد و مقایسه این چاه با دیگر چاه‌ها از جمله نفت شهر مقایسه درستی نیست.

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸

راه اندازی معدن سلستین بهمئی پس از ۱۰ سال تعطیلی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی معدن سلستین بهمئی پس از ۱۰ سال خبر داد.

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰

آقای استاندار، از شهر ما تا شهر شما فاصله‌ای نیست/لطفا تفاوت‌ها را ببینید

آقای استاندار این هنر شما است که این مردمان و مسوولان و نخبگان را با خود همراه سازید و از توانایی‌های آن‌ها در جهت توسعه استان استفاده نمایید آن وقت است که شما هیچ وقت از کهگیلویه وبویراحمد نخواهید رفت، شاید روزی از کهگیلویه وبویراحمد بروید اما از قلب مردمانش هرگز نخواهید رفت و ماندگار خواهید شد.

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵

یدالله مرادی: معاون سیاسی استاندار نباید از یک حزب سیاسی تندرو باشد/با این اوضاع فضای سیاسی استان ملتهب می‌شود/از استاندار معتدل و علمی انتظار دیگری می‌رفت

فعال سیاسی با سابقه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون سیاسی استاندار نباید از یک حزب سیاسی تندرو باشد.

۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱

در رگ سفید قلم عاجز از وصف قهرمانان است!

هر چند که در علم روابط عمومی و رسانه می خوانیم قلم و تصویر هر کدام قادرند برای مخاطب، وضعیتی را ترسیم کنند که گویی خود در آن جا حضور داشته اند. اما باید اعتراف کرد اینجا نه قلم ها و نه دوربین ها قادر نیستند، رشادت هایی را توصیف کنند که هر روز در جدال با آتش مهیب چاه ۱۴۷ رقم می خورد.

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶

حال و روز اینروزهای گچساران/ همدیگر را متهم نکنیم / حالا که خوب است من دلواپس آینده هستم

بیایید همدیگر را متهم نکنیم حالا که خوب است من دلواپس آینده هستم.

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳

اعطاء مدال روابط عمومی پانزدهمین جشنواره ملی روابط عمومی ایران به رضا طاهری رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

در پانزدهمین جشنواره ملی روابط عمومی ایران، مدال روابط عمومی به رضا طاهری رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اعطاء شد.

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴

واکنش شدید صفدر پناهی به شایعه انتصاب آقای خاص برای سمت معاونت سیاسی استانداری/پرونده این شخص را در جریان انتخابات مجلس ۹۴ و ریاست جمهوری بررسی کنید!

مسئول نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد به شایعه انتصاب آقای خاص برای سمت معاونت سیاسی استانداری واکنش نشان داد.

۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷

بازار مدیریت فامیلی و استخدام های طایفه ای نمایندگان مجلس/دانشجویانی که کل ترم در خوابگاه می مانندچون کرایه رفتن به خانه را ندارند/مسئولین دانشگاه چشم دیدن دانشجویان را ندارند+تصاویر

امسال مراسم بزرگداشت روز دانشجو نسبت به سال قبل کمی متفاوت بود،چرا که امسال دغدغه های جدیدی به دغدغه های دانشجویان مظلوم این دانشگاه اضافه شد و دانشجویان اینبار نه در هیاهوی جمعیت بلکه در پشت تریبون به بیان دردها و مشکلاتشان پرداختند.

۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷