.

آوای جنوب 
این فعال سیاسی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به سئوالی حالا که منتقد عملکرد تاجگردون هستید، کدوم یک از کاندیداهای فعلی رو شایسته نمایندگی مردم گچساران می دانید و در صورت عدم معرفی کاندیدا از طرف جریان اصلاحات، به کدام یک رأی خواهید داد؟ گفت: عددی نیستم که از طرف مردم گچساران و باشت نظر بدهم، اما بارها گفتم و الان هم می گویم، هیچ کدام از کاندیداهایی که فعلاً در حال رایزنی با مردم برای شرکت در انتخابات هستند را شایسته وکالت از طرف خودم در مجلس شورای اسلامی نمی‌دانم و مطمئن باشید به هیچ کدام رأی نخواهم داد.

ایمان محمدپور رئیس ستاد جوانان انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی در پاسخ به سئوال کبنا مبنی بر اینکه بالاخره کاندیدا می‌شوید و از طرف گروه شما چه کسی کاندیدا می‌شود، گفت: هنوز دوستان تصمیم قطعی و نهایی برای حضور و یا عدم حضور در انتخابات مجلس نگرفته‌اند و همچنان منتظر اعلام نظر نهایی دوستان هستیم، حالا جلوتر که برویم، احتمالاً دوستان ورود خواهند کرد.
وی در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه کاندیداهای حوزه انتخابیه گچساران و باشت یکی با بیل و یا یکی برنو آمدند، نشان گروه شما چیست؟ آیا با دست خالی وارد می‌شوید یا مسلح؟، بیان کرد: «من خدمتتان گفتم که بنده فعلاً قصد کاندیداتوری ندارم، اما مجلس شورای اسلامی نه نیاز به بیل دارد و نه نیاز به برنو، بلکه مجلس نیاز به قلم و اندیشه دارد.» البته من متوجه منظور آن عزیزی که از برنو می‌گوید نشدم که دقیقاً برای چه منظوری برنو به دوش وارد کارزار انتخابات شده است. یا آن دیگری که از بیل می‌گوید و قبل از اینکه از بیل صحبت کند و بیل را نشان خدمت و کار عمرانی معرفی کند، از آقای تاجگردون انتقاد می‌کند که چرا به جای این که به وظیفه‌ای اصلی خودش که قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است، بپردازد، در کار اجرا دخالت می‌کند و کارهای عمرانی دولت را به پای خودش می‌نویسد، اما بلافاصله گفته خویش را نقض می‌کند و از این می‌گوید که با بیل که نشان خدمت و کار عمرانی است ورود کرده است و نه با برنو و … آیا این به این معنی نیست که من هم نمی‌دانم وظیفه نماینده مجلس شورای اسلامی چیست و با بیل ورود کرده‌ام که در کار اجرا که وظیفه دولت و دستگاه‌های اجرایی است، دخالت کنم؟
ایمان محمدپور فعال سیاسی اصلاح طلب کهگیلویه و بویراحمد در ادامه در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه «آقای تاجگردون مدعی است که با برنو، بودجه استان رو افزایش داده و مدعی شده کسی که می‌خواهد کاندیدا شود باید بُرد برنویش را بالا بگیرد، آیا برد برنوی شما بالاست؟» گفت:
اولاً زحمت‌های او برای استان و افزایش اعتبارات قابل تقدیر است، اما منت گذاشتن مداوم ایشان بر مردم برای حقیر قابل هضم نیست.
در رابطه با افزایش بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد من حقیقتاً حرف دارم و به اصحاب رسانه کد می‌دهم و سئوال دارم و آن این است که بروند و تحقیق کنند که بیشترین آمار افزایش بودجه در سال ۹۷ مربوط به کدام استان کشور است. سال ۹۷ بیشترین بودجه کشور، اگر اشتباه نکنم به استان محروم سیستان و بلوچستان تعلق گرفت. آیا سیسستان و بلوچستان و دیگر استان‌هایی که افزایش بودجه داشته‌اند، هم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه داشتته اند یا نمایندگان آن استان‌ها هم با برنو وارد مجلس شده‌اند؟
وی افزود: بالاخره بودجه بر اساس یک سری شاخص‌ها مثل محرومیت و…. توزیع می‌شود و با توجه به همین شاخص‌ها بودجه استان‌ها را افزایش می‌دهند. و یا در بحث تخصیص بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد در همین سال ۹۷ که گذشت، دوست دارم عزیزان در برنامه و بودجه استان شفاف به مردم بگویند که تخصیص بودجه استان چند درصد بود؟ آقای تاجگردون مدعی است که توان، قدرت نفوذ و فشار سیاسی او از آقای نوبخت بیشتر است، بنابراین توصیه می‌کنم که تخصیص استان گیلان که زادگاه نوبخت است با استان کهکیلویه و بویراحمد را مقایسه کنید تا به جواب خیلی از سؤال‌هایی که در ذهن شماست، برسید.
این فعال سیاسی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به سئوالی حالا که منتقد عملکرد تاجگردون هستید، کدوم یک از کاندیداهای فعلی رو شایسته نمایندگی مردم گچساران می دانید و در صورت عدم معرفی کاندیدا از طرف جریان اصلاحات، به کدام یک رأی خواهید داد؟ گفت: عددی نیستم که از طرف مردم گچساران و باشت نظر بدهم، اما بارها گفتم و الان هم می گویم، هیچ کدام از کاندیداهایی که فعلاً در حال رایزنی با مردم برای شرکت در انتخابات هستند را شایسته وکالت از طرف خودم در مجلس شورای اسلامی نمی‌دانم و مطمئن باشید به هیچ کدام رأی نخواهم داد