ساعت: ۱۱:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ شناسه خبر: 39053

.

آوای جنوب

صبح روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ طبق تماس اهالی روستای بردپهن زیلایی مبنی بر حرکت دادن دستِ پیرزن سالخورده ای که به گمان اهالی فوت نموده بود و در حال بردن برای غسل بوده است.

به گزارش آوای جنوب کهگیلویه و بویراحمد ، مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی گفت: صبح روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ طبق تماس اهالی روستای بردپهن زیلایی مبنی بر حرکت دادن دستِ پیرزن سالخورده ای که به گمان اهالی فوت نموده بود و در حال بردن برای غسل بوده است ، تیم سلامت مرکز موشمی زیلایی در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر شدند و با بررسی پزشک ؛ وجود علائم حیاتی و البته وضعیت عمومی نامناسب بیمار تایید شد.

احسان کریمی زاده، اظهار داشت: با توجه به شرایط عمومی بیمار وی به وسیله آمبولانس به مرکز موشمی انتقال داده شد که در راه یک بار دچار ایست تنفسی شد که با اقدامات و احیاء پزشک تنفس بیمار و سایر علائم حیاتی وی برگشت و با هوشیاری ۱۲به مرکز رسید.

وی تصریح کرد: با توجه به تشخیص وی مبنی بر کاهش لحظه ای هوشیاری بیمار و نامنظم بودن کارکرد قلب ایشان، با هماهنگی با مرکز فوریت های پزشکی یاسوج، بیمار با علائم حیاتی و سطح هوشیاری ۹ به اورژانس هوایی یاسوج تحویل داده شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده