ساعت: ۲۳:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ شناسه خبر: 39561

آوای جنوب
با حضور اقشار مختلف مردمی کاندیدای جریان مردمی نیروهای انقلاب در شهرستان‌های بویراحمد و دنا معرفی شد

آوای جنوب
با حضور اقشار مختلف مردمی کاندیدای جریان مردمی نیروهای انقلاب در شهرستان‌های بویراحمد و دنا معرفی شد.


کاندیدای جریان مردمی نیروهای انقلاب در شهرستان‌های بویراحمد و دنا معرفی شد
به گزارش آوای جنوب از یاسوج عصر امروز و با حضور جمعی از اقشار مختلف نیروهای جریان مردمی انقلاب در شهرستان‌های بویراحمد و دنا کاندیدای این جریان برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

در این آیین و با حضور ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی و دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، کریم فرخیانی رسما به عنوان کاندیدای جریان مردمی انقلاب در این ۲ شهرستان معرفی شد.
اتحاد جریان انقلابی بویراحمد و دنا در انتخابات‌های مختلف/آینده از آن جریان انقلابی است
عضو شورای مشورتی نیروهای جبهه مردمی انقلاب گفت: جریان انقلابی شهرستان‌های بویراحمد و دنا در انتخابات‌های مختلف متحد بود و برای نمونه در سال‌های ۷۹ و ۹۶ موفق عمل کرد.

اتحاد جریان انقلابی بویراحمد و دنا در انتخابات‌های مختلف/آینده از آن جریان انقلابی است

در این آیین خلیفه خلقی‌پور از نیروهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان پروسه‌ای که از انتخاب کاندیدای جریان مردمی انقلاب اظهار کرد: عده زیادی از نیروهای انقلاب در چهار دهه اخیر رنج و مرارت کشیدند.

وی با بیان اینکه در همه این دوره‌ها تنها ۳ دوره نیروهای جریان مردمی انقلاب نماینده معرفی کردند اظهار کرد: اما ۲۸ سال نیروهای مقابل در مصدر امور بودند.

خلقی‌پور در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه نیروهای انقلابی مرارت‌های زیادی در این دوران متحمل شدند تصریح کرد: اما با همه این سختی‌ها جریان مردمی نیروهای انقلاب هرگز پا پس نکشیدند و البته بیشترین موفقیت‌ها را داشتند.

وی با بیان نمونه‌هایی از این موفقیت‌ها به انتخابات ریاست‌ جمهوری در سال ۷۹ و رقابت میان نیروی دولت اصلاحات و احمد توکلی اشاره کرد و گفت: در همان دوره در کل کشور بیشترین رأی به احمد توکلی از همین شهرستان‌های بویراحمد و دنا بود هر چند که از قبل نتیجه انتخابات معلوم بود.

خلقی‌پور همچنین به انتخابات اخیر ریاست جمهوری در سال ۹۶ اشاره کرد که با همه هجمه‌هایی که وجود داشت ۵۴ درصد از رأی مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا به آیت‌الله رئیسی بود.

وی با بیان این که آینده نگری جریان نیروهای انقلابی باید در همه زمینه‌ها از جمله در انتخابات با هدف و استراتژی حرکت کنند اظهار کرد: اول از همه باید جریانی فکر کنیم و دوم این که آینده‌نگری داشته باشیم و با این تفکر پیروزی‌ها از آن جریان انقلابی خواهد بود و آینده از آن جریان انقلابی است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده