ساعت: ۱۵:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ شناسه خبر: 39444

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از یک هزار پروژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی تا پایان سالجاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

آوای جنوب:

سردار حمید خرمدل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در گچساران اظهار کرد: درسالجاری بیش از یک هزارپروژه اقتصاد مقاومتی، عمرانی و محرومیت زدایی  در دست اجرا و تا پایان سالجاری به اتمام و به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

 وی افزود: این پروژه‌ها در زمینه آبرسانی به مناطق محروم، احداث مسکن برای مدد جویان تحت پوشش، حوزه کشاورزی و دامپروری در دست اجرا است.

 فرمانده سپاه فتح استان ابراز کرد: پنج دهستان کهگیلویه و بویراحمد در مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار گرفته و هم‌اینک در حال فعالیت است.

وی ادامه امسال: امسال ۶۵۰ واحد مسکونی از سوی سپاه برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد  در حال احداث است.

خرمدل ادامه داد: در حوزه کشاورزی و دامپروری یکی از سیاست‌ها و برنامه هایی که سپاه در حوزه اقتصاد مقاومتی آن را دنبال می‌کند ایجاد فضای آموزش وافزایش بهره‌وری است که در این زمینه احساس می‌شود در این حوزه  توجه بیشتری را می‌طلبد.

خرم دل از  آغاز عملیات آبرسانی به بیش از ۱۰۰ روستای محروم شهرستان باشت با اعتباری افزون ۱۸۰ میلیارد ریال  خبر داد و گفت: زمان اجرا و بهره برداری بخش عمده ای از آنها کمتر از یک سال به طول می‌انجامد.

وی ابراز کرد: مشارکت و حضور سپاه در کارهای محرومیت زدایی در چندین سطح انجام می شود که اردوهای جهادی در حوزه های گوناگون و مشارکت در ساخت طرح های عمرانی و خدماتی از جمله این اقدام هاست.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هم اینک ۱۵۲ گروه جهادی در حوزه دانش آموزی و دانشجویی در سطح روستاها و مناطق محروم استان مشغول فعالیت و انجام کارهای عمرانی، خدماتی ، فرهنگی و محرومیت زدایی هستند.

 خرمدل ابراز کرد: بیشترین فعالیت گروه‌های جهادی دانش آموزی و دانشجویی در فصل تابستان است  در بخش ها  و مجموعه مختلف فعالیت دارند که با برنامه ریزی صورت گرفته این گروه های جهادی به صورت هماهنگ در نقاط محروم این استان فعالیت داشته باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده