ساعت: ۱۶:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ شناسه خبر: 39031

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ گفت: دولت بر اساس برنامه ششم توسعه اجازه داشت که قیمت بنزین را افزایش دهد، اما اکنون این موضوع در سبد مجلس آورده و مجلس یک نظر استمزاجی به دولت داد که قیمت بنزین را افزایش ندهد.

آوای جنوب:

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ کل کشور  اظهار داشت: دولت بر اساس برنامه ششم توسعه اجازه داشت که قیمت بنزین را افزایش دهد، اما اکنون این موضوع در سبد مجلس آورده و مجلس یک نظر استمزاجی به دولت داد که قیمت بنزین را افزایش ندهد.

وی افزود: دولت می‌توانست با اختیاراتی که داشت قیمت بنزین را افزایش دهد و با مجلس هم مشورت نکند اما وقتی با مجلس توافق کرد باید همان اجرا شود.

*کار دولت در افزایش قیمت بنزین «سیاسی کاری» بود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: دولت می‌توانست قیمت بنزین را افزایش دهد اما نظر مجلس و دیگران را خواسته است لذا باید نظر توافقی اجرا شود. اما بر اساس برنامه ششم توسعه دولت در راستای هدفمندسازی یارانه می‌توانست این کار را انجام دهد.

تاجگردون در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود دولت گزارشی از افزایش قیمت بنزین به مجلس ارائه داده است پس حواشی پس از آن چه بود، عنوان کرد:  اینها همه سیاسی کاری بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده