ساعت: ۱۸:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ شناسه خبر: 38985

نماینده مردم گچساران و باشت با اشاره به سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه به استان گفت: قلم به دستان استان هرکسی به نحوی این سفر را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دادند.

آوای جنوب:

به گزارش آوای جنوب از گچسارن، غلامرضا تاجگردون در آئین تجلیل از معلمان و اساتید دانشگاه‌ها در شهر دوگنبدان  با تبریک فرا رسیدن هفته بزرگداشت روز معلم اظهار کرد: خدمت در سنگر تعلیم و تربیت یکی از مهم‌ترین، سخت‌ترین و مقدس‌ترین شغل‌ها است و جامعه باید قدردان این خدمت صادقانه معلمان باشد.

نماینده مردم گچساران و باشت افزود: جامعه‌ای که دارای پول و ثروت باشد جامعه‌ای خوب نمی‌نامند بلکه آن جامعه‌ای خوب است که بتواند انسان با اخلاق حسنه تربیت کند.

 وی  با بیان اینکه ایرانی‌ها  بنا به دلایل تاریخی که گواه می‌دهد به دنبال یک چیز هستند آن هم عزت است، گفت: ایرانی زیر بار حرف زور نمی‌رود نه آنکه به دنبال زندگی خوب نیست بلکه به دنبال عزت است.

تاجگردون افزود: دشمنان ایرانی بدانند آن چیزی که عزت، دین و افتخارات کهن ما را خدشه‌دار کند آن را نمی‌پذیریم.

 نماینده مردم گچساران و باشت با بیان اینکه در هرکجای ایران که باشیم بایستی سرمایه‌ها را حفظ کرد، افزود: در یک مسیری خوب رو به جلو قرار گرفته‌ایم و مگر آنکه خودش را به نادانی بزند و این تغییر و تحول را نبیند.

تاجگردون ادامه داد: مشخص است که ما داریم گام‌هایی برمی‌داریم که قابل برگشت نیست و نیاز است که اشخاص دیگری این مسیر را ادامه دهند.

وی با بیان اینکه برخی‌ها سنگ‌اندازی می‌کنند و نمی‌گذارند این مسیر به خوبی رو به جلو حرکت کند، افزود: نگذاریم فرزندان ما و فرزندان آنها برما لعنت بفرستند.

نماینده مردم گچساران و باشت با بیان اینکه جاده، پتروشیمی و زیرساخت‌ها در این شهرستان در حال احداث است و یک زمانی از بین خواهد رفت، عنوان کرد: آن چیزی که ماندگار است نگاه خوب به آینده است.

 وی با بیان اینکه امروز معلم آن کسی نیست که در کلاس درس آموزش می‌دهد  بلکه معلم فضا است، افزود: در گذشته ۹۰درصد آموزش در مدرسه و تنها ۱۰ درصد در خانه بود اما امروز فضا آموزش شده است.

 تاجگردون ادامه داد: امروز ضرورت دارد انتظارات نونهالان را بشناسیم و بدانیم که نونهالان هنر زندگی کردن را از ما می‌خواهد.

 وی با اشاره به سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه به استان گفت: قلم به دستان استان هرکسی به نحوی این سفر را مورد تحلیل و ارزیابی قرار داد.

نماینده مردم گچساران و باشت با بیان اینکه اگر بتوانیم یک جامعه را آباد کنیم آن زمان ماندگار خواهی شد، گفت: یک گروهی که معلم آفریدند و انسان تربیت کردند نام آنها در تاریخ ماندگار ماند.

 تاجگردون خاطرنشان کرد: خوشحالم در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که می‌توان امیداور بود چرا که با توسعه زیرساخت‌ها می‌تواند زمینه ساز  ترویج انسانیت باشد.

وی  با بیان اینکه معلمان نقش مهمی دارند، افزود: ایراد و ضعف ها زیاد است و خیلی‌ها ایراد  می‌گیرند اما آن چیزی که مهم است بدانیم که درست عمل کرده‌ایم و در راه رضای خدا و خلق گام برداشته‌ایم.

 تاجگردون ادامه داد:  اگر معلمان عشق به گچ و تخته دارند به دلیل داشتن تعهد است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده