ساعت: ۱۲:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ شناسه خبر: 38842

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از ۱۰۰ مربی فوتبال آقایان و بانوان کهگیلویه وبویراحمد در دوره دانش افزایی حضور دارند

آوای جنوب‌؛

 

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از ۱۰۰ مربی فوتبال آقایان و بانوان کهگیلویه وبویراحمد در دوره دانش افزایی حضور دارند.

حضور به بیش از ۱۰۰ مربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمدی در دوره دانش افزایی در گچساران
به گزارش آوای جنوب از گچساران، خداداد افشاریان در حاشیه برگزاری کلاس‌های دوره دانش افزایی که به میزبانی گچساران در سالن شماره۳ شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که در حال برگزاری است، در خصوص برگزاری این دوره از کلاس‌ها گفت: دوره‌های دانش افزایی با حضور مدرسین نام آشنای فوتبال کشورمان به مدت ۲ روز در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: از ابتدای سالجاری سعی ما برآن است که نسبت به آموزش مربیان فوتبال و داوری در استان نگرش جدیدی داشته باشیم.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد افزود: تصمیم برآن گرفتیم با توجه به امکانات و پتانسیل موجود شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که این کلاس‌ها در گچساران برگزار نماییم.

sdr

افشاریان عنوان کرد: آن چیزی که امروز اهمیت فراوانی در این کلاس‌ها دارد وجود چهار استاد سرشناس است که شاهد هستیم رئیس کمیته آموزش و دبیر آن و آقای محصص و معینی از مدرسین فیفا در گچساران حضور یافته‌اند.

وی ابراز کرد: هدف اصلی ما این بود که مربیان ما به این نکته واقف بشوند که ایجاد تغییرات در روندکار امری ضروری است و نسبت به مسئله آموزش به صورت هدفمند به جلو حرکت کنند.

افشاریان ادامه داد: امیدواریم بتوانیم برگزاری این کلاس‌ها که با حضور بیش از ۱۰۰ مربی فوتبال بانوان و آقایان برگزار می‌شود که انشاالله شاهد خروجی مفیدی برای آینده فوتبال استان باشیم.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه وبویراحمد اذعان کرد: از این پس مجموعه مدیریت استان نگاه ویژه‌ای به آموزش خواهد داشت و روزهای آینده، روزهای خوبی برای فوتبال استان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به همه شرکت کنندگان مدرک دانش افزایی توسط مدرسین فوتبال اعطا خواهد شد.

به گزارش آوای جنوب، دوره دانش افزایی مربیان فوتبال آقایان و بانوان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی گچساران در حال برگزاری است.

براساس این گزارش، این دوره به مدت ۲ روز از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۳ فروردین ماه و با مشارکت هئیت فوتبال گچساران برگزار شده است.

گفتنی است، هدف از برگزاری این دوره دانش افزایی بالا بردن سطح علمی مربیان فوتبال فعال در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده