ساعت: ۱۳:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۶ شناسه خبر: 38810

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران از امداد رسانی هلال احمر گچساران به ۴۵ خانوار در راه مانده به روستای امامزاده جعفر گچساران خبر داد.

آوای جنوب:

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران از امداد رسانی هلال احمر گچساران به ۴۵ خانوار در راه مانده به روستای امامزاده جعفر گچساران خبر داد.

امداد رسانی به 45 خانواده در راه مانده به روستای امامزاده جعفر گچساران

علی فتحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در گچساران اظهار کرد: براثر بارندگی‌های سیل آسا در گچساران گروه امداد و نجات هلال احمر گچساران به ۴۵ خانواده در راه مانده  در مسیر امامزاده جعفر گچساران امدادرسانی کردند.

 وی ادامه داد: از سوی سازمان هلال احمر تعداد ۴۵ بسته حمایتی موادغذایی به ارزش بیش از ۵۰ میلیون ریال در بین این خانواده‌ها توزیع شد.

رئیس سازمان هلال احمر گچساران با بیان اینکه گروه‌های امداد و نجات هلال احمر گچساران به مناطق آسیب دیده روستایی جهت کمک اعزام شده‌اند، گفت:  روز گذشته گروه امداد و نجات به یک نفر مارگزیده در روستایی انجیرسیاه گچساران با اعزام آمبولانس  فرد حادثه دیده را به بیمارستان منتقل دادند.

 فتحی خاطرنشان کرد: همچنین به ۲  روستای گچساران از جمله روستای پاکوه و نارک که براثر بارندگی‌های سیل‌آسا منازل روستایی آب گرفته شده با حضور به موقع  نیروهای امدادی،  امداد رسانی صورت گرفت.

 وی خاطرنشان کرد: گروه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر گچساران در حال انجام پایش روستاها و کمک به مناطق آسیب‌دیده هستند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده