تجلیل از این دانش آموزان غریبانه انجام گرفته آن هم توسط کسانی که از ورزش آگاهی ندارند

آوای جنوب
معاون تربیتی و فرهنگی آموزش و پرورش گچساران ‘گفت: جمع کردن مقام آوران تیم هاکی دختران روستای تلخاب شیرین در یک خانه در شان این ورزشکاران نبوده است.

به گزارش آوای جنوب از گچساران، حمید قربانی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت شهرستان گچساران اظهار کرد: از آغاز تعطیلات تابستانه تاکنون ۳ جلسه با موضوع طرح اوقات فراغت در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شده است.

وی با بیان اینکه از ۲ سال اخیر تاکنون شرکت هر دانش آموز در طرح اوقات فراغت باید در سامانه نام نویسی شود، اظهار کرد: امسال در طرح اوقات فراغت دانش آموزی تعداد ۲ دارالقرآن و ۲ کانون تربیتی با بیش از ۳۰ مربی تربیتی در حال فعالیت هستند.

قربانی با اشاره به اینکه تعداد ۶ کانون ورزشی در طرح اوقات فراغت دانش آموزی فعالیت دارند، افزود: برگزاری ۲ اردوی زیارتی و سیاحتی به مشهد مقدس از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در تابستان است.

این مسوول ادامه داد: برگزاری اردوی علوی برای دانش آموزان دختر بی‌بضاعت روستایی از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در این ایام بوده است.

معاون تربیتی و فرهنگی آموزش و پرورش گچساران خاطرنشان کرد: می‌طلبد که اداره ورزش و جوانان در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزی همکاری لازم داشته باشد.

قربانی در ادامه به تشکیل و تجلیل از تیم هاکی دختران در روستای تلخاب شیرین گچساران اشاره کرد و گفت: تجلیل از این دانش آموزان غریبانه انجام گرفته آن هم توسط کسانی که از ورزش آگاهی ندارند.

وی ادامه داد: جمع کردن مقام آوران تیم هاکی دختران تلخاب شیرین در یک خانه در شان این ورزشکاران نبوده است.

قربانی گفت: تجلیل از این افراد آن هم بدون حضور متولیان امر از جمله رئیس آموزش و پرورش کار درستی نبوده است.

معاون تربیتی و فرهنگی آموزش و پرورش گچساران خاطرنشان کرد: برای تشکیل این تیم ۳ ماه زحمت کشیده شد و با حمایت از این دانش آموزان می توان آینده بهتری را برای ورزش گچساران رقم زد.