ساعت: ۰۲:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۸ شناسه خبر: 38691

خانواده مرحوم منصور کاظم پور با انتشار پیامی از حضور مردم و مسوولان در مراسم تشییع و ترحیم پدرشان تقدیر و تشکر کردند.

خانواده مرحوم منصور کاظم پور با انتشار پیامی از حضور مردم و مسوولان در مراسم تشییع و ترحیم پدرشان تقدیر و تشکر کردند.

پیام تقدیر و تشکر خانواده مرحوم منصور کاظم پور از حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین مرد آبی دل گچسارانی ها                                        

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق

سپاس واژه کوچکی است در برابر منتهای محبت و دریای همت مردم شریف استان های کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان ، بویژه اهالی خونگرم و صمیمی گچساران و باشت که با حضور همدلانه و بزرگوارانه خویش در مراسم تشییع و مجالس ختم ، بار سنگین مصیبت درگذشت پدر فداکار، متعهد، متخلق به اخلاق نیکو ، نوع دوست و مردمدار شادروان شاطر منصور کاظم پور را بر من، خانواده و تمامی بازماندگان به ماتم نشسته، آسان نمودند.
پدری که اولین میراثش را در احترام به هم نوع، انسان دوستی، مردم داری و خاکی بودن خلاصه میکرد.
پدری که بدون هیچگونه تعصبی به راست و چپ، همیشه ایران یکپارچه را می ستود و همین روحیه را همیشه در اخلاق ورزشی حفظ میکرد. همواره آبی بود و آبی ماند چرا که روح و ضمیرش با دریا آشنا بود.

با چشمی اشکبار و قلبی آکنده از اندوه، اما خرسند از لطف و محبت همه عزیزان گرانقدر و دلی راضی به مشیت پروررگار، بر خود واجب دانستم با زبانی قاصر از تمامی اقشارارجمند، روحانیون، مسئولان گرانقدر، شهردار محترم دوگنبدان، چهره ها و شخصیت های مذهبی، سیاسی، فرهنگی ، اصحاب رسانه، فعالان اجتماعی،بزرگان طوایف؛ فامیل های وابسته از راه های دور و نزدیک؛ مدیران و کارکنان صنایع بویژه صنعت نفت، نیروهای نظامی و انتظامی،پیشکسوتان ورزش و ورزشکاران، کسبه و بازاریان که در مراسم تشییع، خاکسپاری و ترحیم آن مرحوم حضور یافته و یا به طریقی اظهار همدردی و ابراز لطف فرموده اند، قدردانی نموده و خود را مرهون منت و وامدار محبت آنان بدانم.

از این که به علت تألمات روحی، تا کنون توفیق ابراز قدردانی حضوری برایم میسر نگردیده ،صمیمانه و متواضعانه از همه شما بزرگواران پوزش می‌طلبم و از حضرت باریتعالی مسئلت مینمایم که توفیق جبران محبت را در مجالس شادی و زیارتی تان را نصیبم گرداند.
با احترام ،
برادر کوچک شما علیمراد کاظم پور

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده