ساعت: ۱۸:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ شناسه خبر: 38859

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران با اشاره به دستاوردهای سپاه در عرصه‌های مختلف گفت: دستاوردهای سپاه تنها در حوزه نظامی نیست.

آوای جنوب؛

به گزارش آوای جنوب از گچساران سید علی‌اصغر نورایی نسب فرمانده سپاه ناحیه گچساران ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه از زمان تولد در اوایل سال ۵۸ ،خدمات بزرگی به کشورمان داده است و طبق فرموده حضرت امام راحل اگر سپاه نبود کشور هم نبود، سپاه در طول حیات طیبه انقلاب بسیار خدمتگذاری کرده است.

وی افزود: سپاه پاسداران در کنار نیروی مردمی در دوران دفاع مقدس برگ زرینی از انقلاب را نشان دادند و در طول حیاتش مقابل تهدیدات دشمنان به مقابله پرداخته است سپاه در تمامی عرصه ها الگوی خدمات بسیاری بوده است.

نورایی نسب تصریح کرد: امروز هم سپاه در عرصه سازندگی و هم محرومیت زدایی حرف اول را در کشور می‌زند و در بحث بازدارندگی و قدرت دفاعی کشور، سپاه لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

وی بیان کرد: دشمن از هیمنه سپاه پاسداران واهمه دارد چرا که تمامی نقشه‌های استکبار جهانی و امریکا را خنثی کرده است و سپاه نیز توانسته است که خودباوری را در بین جوانان کشور نهادینه کند.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران اظهار کرد: قرارگاه سازندگی سپاه با اعتماد به جوانان این کشور افتخارات زیادی در عرصه‌های عمرانی، تولیدی و صنعتی بوجود آورده است و پالایشگاه ستاره خلیج فارس ساخته و پرداخته ذهن جوانان انقلابی این مملکت است.

نورایی‌نسب تصریح کرد: امروز دشمن مستاصل شده است و به فرموده حضرت آقا گربه رقصانی می‌کند؛ سپاه پاسداران خاری در چشم استکبار جهانی است و این خار در این چشم دشمنان خواهد ماند تا چشم فتنه گری آمریکا را در منطقه کور کند.

وی افزود: در حوزه دفاع منطقه‌ای و در جنگ های نیابتی آمریکا در منطقه این جمهوری اسلامی بوده که با سرافرازی از میدان بیرون آمده است.

نورایی نسب اظهار کرد: پیروزی مقاومت بر جبهه استکبار جهانی در یمن، سوریه، عراق و… مشاهده کردید که امریکایی‌ها به التماس افتادند و این اقتدار به برکت انقلاب اسلامی و سپاه است.

فرمانده سپاه گچساران بیان کرد: محبوبیت سپاه پاسداران در منطقه بر هیچ کسی پوشیده نیست و این اقدامات مهم سپاه در منطقه امریکایی ها را عصبانی کرده است.

وی افزود:در طول این ۴۰سال از انقلاب پاسداران همچنان به حضورشان در عرصه های مختلف ادامه می دهند و اینگونه گربه رقصانی‌های امریکا در عزم و اراده این پاسداران انقلاب هیچ تاثیری نخواهد داشت.

نورایی‌نسب گفت: اقدار نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس آنچنان فشاری بر دشمنان آمریکایی ایجاد کرد که فرمانده امریکایی با ذلت اعلام می‌کند که قایق های تندرو سپاه خواب را از چشمان ما ربوده است.
فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: عظمت سپاه پاسداران برگرفته از ایمان و معنویتی است که در بطن و وجود پاسداران شکل گرفته است.

وی بیان کرد: امروز ثمره خون شهدا جلوه گر شده است و دشمن را وادار به عجز و ناتوانی کرده است که باید به خودمان ببالیم که همچون ملتی به رهبری حضرت امام راحل و رهبر انقلاب دشمنان را ناکام کرده ایم.

نورایی نسب گفت: دشمن به دنبال فرافکنی است و دنیا می‌داند اگر سپاه نبود داعش چه بلاهایی که بر سر دنیا نمی آورد و به برکت سپاه طومار داعش در هم‌پیچیده شد.

وی افزود: این پاسداران انقلاب اسلامی هستند که هر روز قربانی تروریسم هستند که ساخته و پرداخته استکبار جهانی خاصه آمریکاست.

نورایی نسب تصریح کرد: امروز سپاه پاسداران محبوبتر از گذشته در سراسر منطقه خودنمایی می کند و همه ملت اتحاد و همبستگی خود را با این نیروی مقتدر کشور نشان داده اند و دوباره نیرنگ و حیله دشمنان باز هم نقش بر آب شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده