ساعت: ۱۱:۱۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۹ شناسه خبر: 38512

شهردار دهدشت گفت: از ادارات خدمات‌رسان به خاطر عدم ترمیم کنده‌کاری و حفاری‌های سطح شهر شکایت می‌کنم.

آوای جنوب
شهردار دهدشت گفت: از ادارات خدمات‌رسان به خاطر عدم ترمیم کنده‌کاری و حفاری‌های سطح شهر شکایت می‌کنم.

 شهردار دهدشت در بازدید میدانی از خیابان‌های اصلی شهر از بی‌تفاوتی دستگاه‌های خدمات‌رسان نسبت به ترمیم حفاری و کنده‌کاری‌ها انتقاد کرد.

اسفندیار برخه گفت: کنده کاری‌ها و عدم بازسازی اصولی آن‌ها باعث زشت شدن سیمای شهر و نارضایتی شهروندان شده است که بخش قابل توجهی از آن  متوجه ادارات خدمات رسان هست.

وی با بیان اینکه این ادارات کنده‌کاری و حفاری‌ها را به حال خود رها می‌کنند،افزود:به زیرساخت‌های شهر آسیب وارد شده است.

شهردار دهدشت با بیان اینکه ادارات موظفند پس از هر حفاری و یا کنده‌کاری نسبت به ترمیم آن اقدام کنند،تصریح کرد:خسارات وارده به زیرساخت‌ها برآورد و به دادستان گزارش خواهد شد.

وی گفت: کنده کاری‌های بی رویه و غیر اصولی از طرف ادارات آب و فاضلاب، برق، مخابرات و شرکت گاز  و عدم بازسازی‌ها باعث شده که منظر و سیمای شهری از نگاه شهروند و حتی مسافرینی که وارد این شهر می‌شوند جلوه مناسبی نداشته باشد.

 برخه افزود: انتظار می‌رود ادارات خدمات رسان در بازسازی کنده‌کاری‌ها  دقت و سرعت بیشتری به خرج دهند و  همکاری لازم  را با مجموعه مدیریت شهری در این خصوص داشته باشند.

همچنین وی در این بازدید از بازاریان خواست که  اجناس و پسماندهای حاصل از کسب  خود را در جهت آسایش و آرامش عابران پیاده و زیباشدن منظر و سیمای شهری از پیاده‌روها جمع‌اوری کنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده