ساعت: ۰۸:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ شناسه خبر: 38367

حرف امروز ما اجحافی است که در نان به مردم می‌شود مردمی که قوت لایموتشان نان است و انتظار دارند لااقل نان سالم و تازه در سفره‌های خود ببییند.

حرف امروز ما اجحافی است که در نان به مردم می‌شود مردمی که قوت لایموتشان نان است و انتظار دارند لااقل نان سالم و تازه در سفره‌های خود ببییند.

مشکل بزرگی که در دولت کنونی وجود دارد ربط دادن مشکلات به تحریم است در حالی که برای رفع تحریم‌ها پای میز مذاکره رفتند و برجامی را امضا کردند که با تغییر دولت‌ها در ایالات متحده آمریکا زیر پا گذاشته شد.

از مشکلات ارزی و بازار سکه و طلا و اتفاقات بدی که برای اقتصاد کشور پیش آمد که بگذریم به افسار گسیختگی بازار می‌رسیم که این یکی نه به دلیل تحریم‌ها بلکه به واسطه بی‌مسؤولیتی مسؤولان صورت گرفت.

نمونه‌ای از این بازار افسار گسیخته را می‌توان در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج مشاهده کرد و نمونه آخر آن قحطی گوشت در بازار شهر یاسوج است.

مسؤولانی که نتوانستند قیمت‌های مصوب شده در ستاد تنظیم بازار را حتی برای دو روز ثابت نگه دارند و دیدیم که بازاریان وقعی به مصوبات ستاد تنظیم در استان نگذاشتند.

اما حرف امروز ما اجحافی است که در نان به مردم می‌شود مردمی که قوت لایموتشان نان است و انتظار دارند لااقل نان سالم و تازه در سفره‌های خود ببییند.

محض اطلاع بازرسان صمت استان کهگیلویه و بویراحمد نانی که به نام سنگگ و بربری به دست مردم شهر یاسوج در برخی نانوایی‌ها می‌رسد نان شب مانده‌ای است که صبح روز بعد، پس از گرم کردن دوباره نان به دست مردم می‌دهند نانی بی‌کیفیت و بیات که معلوم نیست از نظر بهداشتی سالم است یا نه؟.

با گفت‌وگویی که با مردم در صف نانوایی‌ها داشتیم از این اقدام نانوایی‌ها گلایه‌مند بودند و بیشترین انتقاد آن‌ها به مسؤولانی بود که هیچ توجهی به مشکلات مردم ندارند.

یکی از مشتریان نانوایی… در یاسوج، در گفت‌وگو با خبرنگار ما به صورت طنز این گونه گفت که صبح زود است و ناظران صنعت و معدن و تجارت در خواب شیرین تشریف دارند و نمی‌بینند که نان شب مانده را به قیمت نان داغ تنور به دست مردم می‌دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده