ساعت: ۱۶:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ شناسه خبر: 38354

.

آوای جنوب
با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۴ تن گوشت گوسفندی گرم خارجی اب قیمت ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار یاسوچ توزیع شد.

ظهر امروز و با حضور جعفر گوهرگانی معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۴ تن گوشت گوسفندی گرم خارجی در بازار یاسوج توزیع شد.

 با حضور معاون استاندار و معاون صنعت و معدن و تجارت استان و مدیرکل دامپزشکی و تعدادی از مسوولان استانی این تعداد ۲۰۰ لاشه گوسفند شامل بره و بزغاله به میزان ۴ تن میان ۱۶ قصاب در حالی توزیع شد که ساعت توزیع گوشت از ۱۶ تا ۱۸ امروز و فردا نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر خواهد بود.

جعفر  گوهرگانی با بیان اینکه این اولین قدم برای اجرای چنین کاری در راستای تعادل در بازار است افزود: در صورتی که بازرسان و ناظران ما موفق به توزیع درست این گوشت در بازار شوند در روزهای آینده از این دست محموله‌ها نه تنها در یاسوج بلکه در سایر شهرهای استان نیز توزیع خواهد شد.

وی گفت: به قصایانی که سهمیه گوشت ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومانی بین آن‌ها تقسیم می‌شود هشدار می‌دهیم در صورت تنها یک تخلف مغازه قصابی آن‌ها برای همیشه پلمپ خواهد شد.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. جهادی گفت:

    درود بر دکتر گوهرگانی .خواهش می کنم اگر همین طور ادامه بدید بازار گوشت تنظیم خواهد شد..این یک حرکت جهادی هست نگذارید سود جویان مردم را به نظام بد بین بکنند