ساعت: ۱۲:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ شناسه خبر: 38211

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی گفت: مسابقات ملی هاکی کشور به میزبانی شهرستان گچساران در بهمن ماه برگزار می شود.

آوای جنوب
رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی گفت: مسابقات ملی هاکی کشور به میزبانی شهرستان گچساران در بهمن ماه برگزار می شود.

نوروز حیدری امروز در گفت وگو با خبرنگار ما در گچساران از برگزاری مسابقات  ملی هاکی  پیشکسوتان مردان کشور به میزبانی شهرستان گچساران خبر داد.

 وی با بیان اینکه این رقابت ها از نیمه اول بهمن ماه به مدت چهار روز در سالن پدخندق گچساران برگزار می شود،گفت:  این مسابقات به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و خاطره  زنده یاد بهرام شفیع  و با حضور تیم های شرکت کننده در سالن پدخندق گچساران برگزار می شود.

این مسوول ابراز کرد: تیم های متقاضی تا اویل دی ماه امسال برای نام نویسی و شرکت در مسابقات هاکی بالای ۴۵ سال انتخابی تیم ملی  فرصت نام نویسی دارند.

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی تصریح کرد:  تیم های شرکت کننده به مدت چهار روز در  سالن پدخندق گچساران به رقابت خواهند پرداخت و بعد از رقابت ها تیم منتخب قهرمان کشوری اعلام و برای حضور در مسابقات آسیایی شرکت خواهند کرد.

حیدری ابراز کرد: نخستین رقابت های پیشکسوتان هاکی مردان کشور انتخابی تیم ملی برای شرکت در بازی های جهانی هاکی اسفند امسال در هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، زنده یاد«بهرام شفیع» مجری با سابقه برنامه ورزش و مردم و رئیس فدراسیون هاکی هفدهم مهر امسال در سن ۶۲ سالگی در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده