ساعت: ۱۳:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ شناسه خبر: 38129

فرماندار گچساران از عدم حضور رئیس سابق دانشگاه آزاد در مراسم تودیع و معارفه انتقاد کرد.

آوای جنوب/علی مراد کاظمپور
طی حکمی و با حضور مسؤولان
اسماعیلی رئیس دانشگاه آزاد گچساران شد
طی حکمی و با حضور مسؤلان اسماعیلی رئیس جدید دانشگاه آزاد گچساران شد.

 پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با حضور نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه آزاد استان؛ دکتر کرم جانی‌پور ریاست دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار گچساران، فرمانده انتظامی گچساران ، رئیس دادگستری و جانشین فرمانده سپاه  و دیگر مسوولان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد گچساران  برگزار شد.

 در این آیین کرم جانی‌پور گفت: در مبانی دین اسلام به افرادی مسؤولیتی واگذار می‌شود اگر نگاهشان  نگاهی خوب به آینده باشد می‌تواند برای جامعه مفید باشد.

وی با بیان اینکه ما باید ببینیم نگاهمان به مسؤولیت چگونه است، افزود: برخی مسوولیت‌ها ویرانگر هستند و مشاهده کرده‌ایم برخی نتوانسته‌اند در دوره مسؤولیت خود موفق باشند.

 این مسؤول با بیان اینکه هرگاه مسوولیتی به ما سپرده می‌شود باید بتوانیم آن گونه که شایسته است حرکت کنیم، عنوان کرد: مراکز علمی و دانشگاهی نقش ویژه‌ای در جامعه و آینده دارند.

رئیس دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی گچساران از بدو تاسیس خود خدمات مطلوبی در این سالها ارائه داده است.

 این مسوول گفت: به جرات باید گفت بیشترین تاثیر را در دانشگاه آزاد مرحوم خواجه زاده داشتند که نقش ایشان  برای  همیشه ماندگار است.

 ریاست دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ما حق نداریم حقوق بیت‌المال را نادیده بگیریم و باید نگاهمان اینگونه باشد و باید مدیر و کارمند دست در دست هم دهیم تا بتوانیم در این راه موفق باشیم.

 در این مراسم از زحمات دکتر اسدالله ملک‌زاده تقدیر و دکتر اسماعیلی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد گچساران منصوب شد.

در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران عنوان شد
انتقاد فرماندار گچساران از عدم حضور رئیس سابق دانشگاه آزاد در مراسم خداحافظی/کاش ملک‌زاده بدهی‌ها را می‌پرداخت
فرماندار گچساران از عدم حضور رئیس سابق دانشگاه آزاد در مراسم تودیع و معارفه انتقاد کرد.

  پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران با حضور  ریاست دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمد، نماینده دفتر ولی فقیه، فرماندار، جانشین سپاه،  فرمانده انتظامی، رئیس دادگستری و دیگر مسوولان شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد.

 در این آیین عبدالرحیم رحیمی با تبریک روز دانشجو به دانشجویان و فرهیختگان اظهار داشت: یکی از افتخارات بنده به عنوان فرماندار گچساران این است که ارتباط خوبی با دانشجویان دارم و همیشه دست خود را به جهت کمک به شما جامعه دانشگاهی دراز کرده ام و آماده هر گونه همکاری هستم.

وی  با بیان اینکه  لازم می دانم از همه آن هایی که در این دانشگاه در طول این سالها زحمت کشیده اند تقدیر کنم و باید بگویم گچساران شهری نخبه پرور است، ابراز کرد:  چنان که در بین فرمانداران موفق شده ایم در طول چهار سال گذشته  موفق به کسب چندین مقام اول تا پنجم کشور شویم.

رحیمی با گلایه از نوع مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران گفت: بهتر بود مراسم در سالن دیگری برگزار می شد تا شاهد مراسم با شکوه تری باشیم.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم چرا آقای ملک‌زاده امروز در این مراسم حضور ندارد، عنوان کرد: ایشان حتی اگر مهمترین کار را نیز داشت باید در مراسم تودیع خود شرکت می‌کرد.

فرماندار گچساران  ادامه داد: آقای ملک‌زاده به دنبال این بود که دانشگاه آزاد را از بدهی‌هایی که دارد نجات دهد و نمی دانیم سرانجام آن به کجا رسید و ما نیز حاضر هستیم که در این راستا کمک کنیم.

رحیمی با بیان اینکه نباید این گونه باشد که به سمت فرهنگ طایفه و قومی برویم و آقای ملک زاده باید بداند چندین سال در این دانشگاه خدمت کرده است و بهتر می‌بود در مراسم تودیع خود حضور می یافت، خاطرنشان کرد: دکتر اسماعیلی از فرزندان همین شهرستان است و خودش از همین دانشگاه شروع کرده و امیدواریم بتواند در این مسیر موفق باشیم.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان ادامه داد: بارها در جلسات اداری خطاب به مدیران گفته‌ام مدیری که قرار است ساعت ۷ بیاید و ۲ برود و کارهای روتین را انجام دهد اگر برای یک هفته خودش برنامه نداشته باشد این شخص مدیر نیست.

 فرماندار گچساران افزود: من همیشه از حق گچساران دفاع کرده‌ام و حتی در مقابل استاندار نیز به جهت گرفتن حق شهرم کوتاه نیامده‌ام و انتظار می‌رود که دکتر اسماعیلی نیز این گونه باشد.

رئیس جدید دانشگاه آزاد گچساران:
مسؤولیت‌ها ماندگار نیست/ملک‌زاده جواب تلفنم را نداد
رئیس دانشگاه آزاد گچساران گفت: تکریم دانشجو از اولویت های اصلی من خواهد بود و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی مطلوب با نشست با هیئت علمی این دانش را به ثروت تبدیل کنیم.

  پیش از ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران با حضور ریاست دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد، نماینده دفتر ولی فقیه در استان، فرماندار، جانشین سپاه، فرمانده انتظامی، رئیس دادگستری و دیگر مسوولان شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد.

 در این آیین اسماعیلی با تقدیر از حضور همه آن‌هایی که در این مراسم حضور یافته‌اند گفت: از اعتمادی که دکتر جانی‌پور و دکتر طهرانچی به این من داشته‌اند سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد آن‌ها را بدهم.

 وی با بیان اینکه یاد می‌کنم از استوانه ارزشی و اخلاقی دانشگاه آزاد گچساران و شهرستان حضرت حجت‌الاسلام خواجه‌زاده عنوان کرد: سالها در این دانشگاه کار کرده ام و می‌دانم این مسوولیت‌ها ماندگار نیست و روز پنج شنبه با دکتر ملک‌زاده شش بار تماس گرفته‌ام که قصدم این بود از ایشان تشکر کنم اما پاسخ  ندادند اما اگر من بودم جواب ایشان را می‌دادم و تبریک هم می‌گفتم و تجربیات خودم را نیز در خدمت ایشان قرار می‌دادم.

اسماعیلی تصریح کرد: ارزش دانشگاه در آن حدی است که مقام معظم رهبری تاکیدات ویژه‌ای در این خصوص داشته‌اند و ما نیز باید بتوانیم بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

 رئیس دانشگاه آزاد گچساران با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی که پسوند اسلامی را نیز دارد باید اسلامی باشد و از لحاظ فکری و علمی با نشاط باشد، گفت: دانشگاه آزاد افتخارش به کارکنانش است و اعضای هیئت علمی آبروی دانشگاه و موتور متحرکه دانشگاه آزاد هستند و من دست همه شما را می بوسم با دوری از نگاه قومی و عشیره‌ای در این مسیر گام بر خواهیم داشت.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: تکریم دانشجو از اولویت‌های اصلی من خواهد بود و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی مطلوب با نشست با هیأت علمی این دانش را به ثروت تبدیل کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد گچساران افزود: از دیگر برنامه‌های ما تقویت بسیج دانشجویی و بسیج اساتید است که در دستور کار قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده