ساعت: ۰۸:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۷ شناسه خبر: 38092

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان گچساران سردسته اصلی باند تهیه و توزیع قرص‌های روانگردان در شهرستان گچساران دستگیر شد.

آوای جنوب
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان گچساران سردسته اصلی باند تهیه و توزیع قرص‌های روانگردان در شهرستان گچساران دستگیر شد.

به گزارش آوای جنوب سرهنگ سید محمد موسوی اظهار کرد:  با تلاش ماموران انتظامی شهرستان گچساران سردسته اصلی باند تهیه و توزیع قرص‌های روانگردان در شهرستان گچساران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: با توجه به توزیع و فروش قرص‌های روانگردان در سطح شهرستان گچساران مامورین کلانتری ۱۱ ضمن انجام تحقیقات در این راستا مبنی بر اینکه اشخاصی اقدام به فروش و توزیع و نگهداری این قرص‌ها می‌کنند، تحقیقات کامل در این راستا صورت پذیرفت.

وی در ادامه افزود: سرشاخه این باند که شخصی به هویت معلوم ساکن شهرستان ماهشهر در استان خوزستان می باشد که یک اکیپ از مامورین کلانتری ۱۱ پس از دریافت نیابت قضایی به شهرستان ماهشهر عزیمت و پس از هماهنگی با دادستان ماهشهر در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری فرد مورد نظر شدند.

موسوی افزود: در این راستا در حین بازرسی از منزل شخص مورد نظر تعداد ۶۹ هزار و ۵۸۰ عدد انواع قرص روانگردان به همراه تقریبا  ۳۰ لیتر شربت متادون از منزل نامبرده کشف و ضبط شد.

ین مقام انتظامی بیان داشت: متهم به همراه یک دستگاه خودرو به شهرستان گچساران انتقال که پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در پایان از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و خاطرنشان کرد: مردم و همشهریان باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری کنید و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده