ساعت: ۱۷:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ شناسه خبر: 37952

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران گفت: مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان با سخنرانی سرهنگ فرامرز رضوی معاون سیاسی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران برگزار می‌شود.

آوای جنوب
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران گفت: مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان با سخنرانی سرهنگ فرامرز رضوی معاون سیاسی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران برگزار می‌شود.

ظهر امروز دومین نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان ماه با حضور معاون فرماندار، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران و دیگر مسوولان شهرستانی در سالن کنفرانس فرمانداری گچساران برگزار شد.

 در این نشست یدالله مرادی اظهار کرد:حضور مردم ایران در تمامی راهپیمایی‌ها بیانگر این است که همواره برای حفظ نظام ایستاده‌اند و با هوشیاری کامل در مواقع حساس از نظام و انقلاب دفاع می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران بابیان اینکه بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی ۱۳ آبان ماه‌ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، افزود: امسال نیز مردم گچساران و سراسر کشور اتحاد و وحدت خود را نشان خواهند داد.

 وی عنوان کرد: یوم الله ۱۳ آبان یک واقعه و روز مهم در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی است که در آن ریشه استکبار جهانی برای همیشه در ایران برچیده شد.

 مرادی ادامه داد:  در یوم الله ۱۳ آبان سه رخداد مهم شامل تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه، تظاهرات عده ای از دانش آموزان و کشتار آنان از سوی رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از سوی دانشجویان پیرو خط امام به وقوع پیوست.

 این مسوول با بیان اینکه روز ۱۳ آبان‌ماه، روز خشم ملت ایران از استکبار جهانی است و ما با گرامیداشت این ایام خاطره را برای نسل جوان و نوجوان ایران زنده نگه داریم، گفت: برنامه ریزی لازم برای برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار در این شهرستان اندیشیده شده است.

 وی با اشاره به اینکه برای برگزاری مراسم  بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان ماه ۹ کمیته تخصصی تشکیل شده است، اذعان کرد: کمیته مراسم با مسوولیت  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، کمیته امنیتی با مسوولیت نیروی انتظامی،  کمیته دانشجویی  با مسوولیت دانشکده علمی و کاربردی، کمیته دانش آموزشی با مسوولیت آموزش و پرورش،  کمیته تبلیغات و فضاسازی شهری با مسوولیت شهرداری دوگنبدان،  کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی با نمایندگی صدا و سیما، کمیته تشکل های مردمی  با مسوولیت سپاه پاسداران، کمیته طلاب و روحانیون و هیات مذهبی با مسوولیت سازمان تبلیغات اسلامی  و کمیته فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با مسوولیت اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی برگزار می شود.

 مرادی ابراز کرد: روز یک شنبه ۱۳ آبانماه راس ساعت ۹ صبح  زنگ استکبارستیزی در مدرسه شهید جلالی با حضور مسوولان و دانش آموزان  نواخته خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گچساران با بیان اینکه  در این مراسم مسیرهای سه گانه پیش بینی شده است، گفت:  راس ساعت ۱۰ صبح تجمع دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در محل گلزار شهدای گمنام  گچساران انجام خواهد گرفت.

مرادی درباره سخنرانان این روز نیز خاطرنشان کرد: سخنران ویژه  روز ۱۳ آبان ماه شهرستان گچساران، سرهنگ فرامرز رضوی معاون سیاسی سپاه  حضرت محمد رسول الله تهران خواهد بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده