ساعت: ۱۰:۳۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۵ شناسه خبر: 37919

طی حکمی از سوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد چرومی مسؤول روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی اوقاف و امور خیریه‌ استان شد.

با حکم قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور چرومی مسؤول روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی اوقاف و امور خیریه‌کهگیلویه و بویراحمد شد.

با حکم قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور چرومی مسؤول روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی اوقاف و امور خیریه‌کهگیلویه و بویراحمد شد.

تا پیش از این نادریان مسؤولیت این کار را بر عهده داشت.

امین چرومی پس از بازگشت دوباره به این مسوولیت در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با بیان برنامه‌های خود در دوره جدید اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه از دستگاه‌های فرهنگی به شمار می‌رود که نیاز به همکاری متقابل و دو جانبه با رسانه‌ها دارد.

وی با بیان اینکه استان بقاع متبرکه زیادی دارد و چهارمین حرم مطهر کشور حضرت بی‌بی‌حکیمه در این استان است لذا با همکاری خبرنگاران و رسانه‌ها به معرفی کمالات آن‌ها خواهیم پرداخت.

چرومی گفت: تدوین و اجرای مجموعه‌ای از برنامه‌های هدفمند در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای را در برنامه کاری خود خواهم داشت.

وی بقاع متبرکه ثبت شده در سامانه جامع موقوفات افزود: ۲۲۵ بقعه متبرکه در سطح استان در سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه استان ثبت است.

وی در ادامه به دیگر برنامه‌های اطلاع‌رسانی صحیح از خدمات بقاع متبرکه و موقوفات در سطح استان اشاره کرد و گفت: برگزاری تورهای رسانه‌ای، بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و هماهنگی گفتگوهای اختصاصی و عمومی رسانه‌ای به منظور اطلاع‌رسانی پیرامون خدمات وقف و پیشرفت‌ها از دیگر برنامه‌ها و اقدامات مهم  مرکز اطلاع‌رسانی اوقاف و امور خیریه‌ کهگیلویه و بویراحمد است.

این مسؤول با اشاره به برنامه فرهنگی شوق تکریم عنوان کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع نشست‌های (دیدارهای مردمی مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان) با عنوان شوق تکریم برگزار می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده