ساعت: ۱۰:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ شناسه خبر: 37905

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به ناتوانی‌اش در پویایی ورزش فوتبال اعتراف کرد و گفت: واقعیت امر برای تیم‌داری فوتبال تلاش‌هایمان نتیجه ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد به ناتوانی‌اش در پویایی ورزش فوتبال اعتراف کرد و گفت: واقعیت امر برای تیم‌داری فوتبال تلاش‌هایمان نتیجه ندارد.

آوای جنوب

اعتراف تلخ مدیرکل ورزش کهگیلویه و بویراحمد به ناتوانی‌اش در پویایی فوتبال

ورزشگاهی ۱۵ هزار نفری در پایتخت طبیعت ایران احداث شده ولی تیم فوتبال در هیچ کدام از لیگ‌های فوتبال اعم از برتر، دسته یک و دوم ندارد و باید گفت اعتبار ۲۵ میلیارد تومانی این پروژه برای ساختن آشیانه‌ گربه‌ها هزینه شده است.

جوانان این دیار روزهای خاطره انگیزی را با تیم فوتبال دسته دومی شهرداری یاسوج دارند، همان تیمی که در فصل ۸۸-۸۹ به عنوان تیم نخست بدون باخت خانگی با اقتدار لیگ دسته یک صعود کرد

مگر می‌شود تیمی که در سال ۸۹ با دست خالی از یک استان محروم و بدون سابقه طولانی در ورزش فوتبال، ذوب آهن اصفهان نایب قهرمان آسیا را در خانه شکست دهد، از یاد برد، فریادهای عباس چمنیان سرمربی شهرداری یاسوج در فصل ۹۰ مقابل تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان و شکست این تیم‌های معروف و حذف آنان از جام حذفی فراموش نشدنی است.

شرایط تا حدودی برای لیگ برتری شدن شهرداری یاسوج فراهم بود و روز به روز جوانان امیدوارتر تا اینکه به دلیل مشکلات مالی شهرداری، عدم حمایت مسئولان و نبود اسپانسر این تیم به جایی نرسید و سوت پایان “شهرداری” به صدا در آمد تا برای همیشه از فوتبال خداحافظی کند.

سید محمدتقی علوی  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه می‌گوید: زمانی که مدیرکل فعلی دفتر استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان مسئول باشگاه بانک سرمایه را داشتند نشستم و از وی خواستم یک تیم فوتبال آقایان یا بانوان در استان قبول کند که یک زمان ۴۵ روزه خواستند ولی دیگر خبری از وی نشد.

وی ابراز کرد: با طاهری پزشک در این زمینه نشستم و نتیجه نگرفتم و همچنین به همراه مجتبی مرادی مدیرکل دفتر حوزه استاندار با مسئولان کارخانه سیمان مارگون برای تیم‌داری رایزنی کردیم و مجدد به بن بست رسیدیم.

علوی با تاکید بر اینکه واقعیت امر زورم نرسید افزود: از کارپرداز اداره ورزش و جوانان استان سوال کنید با یک خیر نشستم و رایزنی کردم که برای تیم‌داری کمک کند که در پایان گفت با ۵ میلیون تومان مشکلتان برطرف  می‌شود؟

اما حکایت جالب و خنده‌داری است ورزشگاه ۱۵ هزار نفری داشته باشید ولی تیم برای تمرین یا برگزاری بازی در سطح ملی و بین‌المللی نباشد با این شرایط باید گفت ۲۵ میلیارد تومان پول زبان بسته مردم به هوا رفت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده