ساعت: ۱۵:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ شناسه خبر: 37713

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: از منزل شخصی در شهرستان گچساران هفت کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط گردید.

آوای جنوب
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: از منزل شخصی در شهرستان گچساران هفت کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط گردید.

به گزارش  آوای جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ سید محمد موسوی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای طرح پاکسازی مناطق آلوده شهری و مبارزه با مواد مخدر و به دنبال دریافت خبری مبنی بر اینکه شخصی در منزل خود در این شهرستان اقدام به خرید و فروش و نگهداری مواد مخدر می‌کنند سریعا موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با اشراف اطلاعاتی و کار شبانه روزی و مراقبت از منزل و رفت آمد های داخل آن طی یک عملیات با کسب مجوز مرجع قضایی جهت ورود و بازرسی منزل به محل اعزام شدند.

موسوی خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از منزل یک نفر خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و هفت کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک که به صورت بسته بندی و آماده فروش کشف و ضبط و در این راستا یک دستگاه خودروی ساینا به یگان دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به این که متهم دستگیر شده به مرجع قضایی تحویل داده شد و خودرو نیز به پارکینگ منقل شد، خاطرنشان کرد: مردم و همشهریان عزیز پلیس را در تأمین امنیت جامعه یاری نمایند و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده